Зустріч однокласників (2018)

Хтось думає, що школа це пройдений етап до якого ви ніколи більше не повернетесь, а однокласники просто пересічні люди з якими ви більше ніколи не побачитесь. Хтось, та не наші герої. З випуску минуло 25 років. Кожен з наших героїв живе своїм життям. Валерій - добився успіху у музиці, і став справжньою рок-зіркою. Андрій став справжнім бізнесменом, а Олексій  - так і залишився інтелегтом і серцеїдом. І ось вони вирішують зустрітись, щоб добряче повеселитись перед зустріччю випускників. Та герої ще не знають що їх чекає.

В фільмі прийняли участь відомі актори та музиканти. Серед них лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин, актор та продюсер телеканалу НЛО TV - Андрій Бурим, та актор театру Олексій Нагрудний, у головних ролях. Також у стрічці взяли участь 

Віталіна Біблів, Світлана Шекера, Ольга Мороз, Анжеліка Гирич, Євген Шекера, Павло Лі, Тарас Цимбалюк, Вікторія Варлей, Костянтин Косинський, Тетяна Юрікова, та інші. Фільм був знятий за мотивами данської комедії "Зустріч однокласників". Замовниками став телеканал «НЛО TV». Адаптацією сценарію займались Дмитро Шостак, Сергій Щербаков та Олексій Супрун. Перший трейлер з'явився у жовтні 2018 року, а вже 31 січня 2019 року фільм вийшов на широкі екрани. Критики та глядачі, переважно позитивно відгукнулись про фільм.

Пропонуємо переглянути фільм Зустріч однокласників українською на нашому сайті.

Дивитись Зустріч однокласників (2018) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 584
eye Переглядів: 584
Відгуки до фільму Зустріч однокласників (2018) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий