Сюжет фільму розповідає про вісьмох друзів. Один з друзів - успішний бізнесмен. Андрій створив власний розважальний клуб з новими та дуже цікавими інноваційними технологіями. Річ в тому, що цей клуб має таємну кімнату, яка є зовсім не звичайною. 

Андрій вирішує запросити всіх своїх друзів на відкриття клубу. І ось зібравшись разом, вони вирішують відвідати потаємну кімнату.

У фільмі взяли участь такі актори як Дмитро Ступка, Ксенія Мішина, Богдан Юсипчук, Слава Камінська, Андрій Джеджула, Ольга Арутюнян, Євген Ламах, Поліна Василина та інші. Фільм знятий Олександром Бєляком, який виступив сценаристом, режисером та продюсером проєкту. На широкі екрани фільм вийшов 13 лютого 2020 року. Але просто вийти фільму на екрани нажаль не вдалось, вихід був зі скандалом. Багато глядачів були обурені голосом робота, адже він говорить російською. Також, критики теж були обурені "мовною шизофренією" фільму. Ну і звичайно ж, що не оминула фільм критика про "схожість" з італійською комедією "Ідеальні незнайомці". Ми пропонуємо вам оцінити фільм, просто зараз та залишити свій відгук на нашому сайті. 

Пропонуємо переглянути фільм Гола правда українською на нашому сайті.

Дивитись Гола правда (2020) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 991
eye Переглядів: 991
Відгуки до фільму Гола правда (2020) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий