Нікчемний Я 2 (2013)

"Нікчемний Я 2" це продовження першої частини історії. Грю став звичайним чоловіком, на додаток до того, завів сім'ю. Три маленькі дівчинки - Марго, Агнес  і Едіт, знайшли шлях до серця злодія. Тепер він татусь з великої літери. Йому важко вести спокійне життя, але він старається. Його спокійному життю приходить кінець, коли до Грю навідується спеціальний агент Анти-Злодійської Ліги. 

Люсі Вайльд, отримала завдання, впоратись з суперлиходієм. І в цьому їй необхідна допомога, містера Грю. Але чи вдасться їм разом, впіймати злодія? 

В мультфільмі взяли участь ті ж актори, що і в першій частині, а саме Стів Керелл — Грю, Джейсон Сігел — Вектор, Рассел Бренд — доктор Нефаріо, Джулія Ендрюс — мати Грю, Вілл Арнетт — містер Перкінс, Крістен Віґ — міс Хетті, Міранда Косґров — Марго, Дейна Ґейер — Едіт, Ельзі Фішер — Агнес, та інші. Режисери картини П'єра Коффін і Кріс Рено. Прем'єра відбулась 11 липня 2013 року. Мультфільм отримав позитивні відгуки, як від глядачів, так і від критиків. Пропонуємо переглянути, мультфільм Нікчемний Я 2 українською на нашому сайті.

Дивитись Нікчемний Я 2 (2013) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 326
eye Переглядів: 326
Відгуки до фільму Нікчемний Я 2 (2013) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий