25-01-2021, 17:31 Грю більше не злодій. Він одружився, і веде спокійний спосіб життя, виховуючи трьох Нікчемний Я 3  (2017) ukrfilmy.com Team

Нікчемний Я 3 (2017)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 6.3
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
Грю більше не злодій. Він одружився, і веде спокійний спосіб життя, виховуючи трьох дочок. Спокійний, але дуже сумний. Йому дуже хочеться повернутись до своїх лихих планів, але він не може. Щоб відволіктись, він вирішує навідати брата-близнюка Дрю. Його брат, живе на власному острові і теж займається темними справами. Разом, вони вирішують позмагатись в тому, хто з них справжній злодій.
В мультфільмі прийняли участь ті ж актори, що і в перших двох частинах, а саме Стів Керелл — Грю, Трей Паркер — Бальтазар Бретт, Крістен Віг — Люсі Вайлд, Рассел Бренд — доктор Нефаріо, Міранда Косгроув — Марго, Джулія Ендрюс — мати Ґру та Дрю, та інші. Ролі дублювали: Павло Костіцин, Катерина Осадча, Майкл Щур, Тамара Яценко, Михайло Кукуюк, Софія Масаутова, Софія Нестеренко, Олена Бернова, Олександр Завальський, Олена Узлюк та інші. Фільм знятий П'єром Коффіном і Кайлом Балдою. Прем'єра відбулась 29 червня 2017 року.
Пропонуємо переглянути мультфільм Нікчемний Я 3 українською на нашому сайті. 
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Найулюбленіший спосіб часопроведення малечі це, звичайно ж, дивитись мультфільми. Адже це весело, цікаво і захоплююче. Створені видатними голівудськими мультиплікаторами, вони захоплять ваших дітей та покажуть багато нового. Хто ж не прагне поринути у світ неймовірних пригод, дізнатись як живуть звичайнісінькі речі та решта світу, який оточує нас? Звичайно, про це мріє кожен маленький бешкетник або бешкетниця.
Дивитись мультики в хорошій якості для дітей — це один зі способів пізнання та взаємодії зі світом. Малюки обожнюють історії про відважних маленьких героїв та героїнь, які переживають найрізноманітніші пригоди.
Однак ці історії будуть цікавими не лише дітям, а і дорослим. Попри простоту сюжету та невелику кількість подій, мультфільми популярні серед різних вікових категорій. Вони однаково цікаві й дорослим і малим. Не дивно, адже цей жанр кіноіндустрії транслює вічні істини про дружбу, взаєморозуміння та підтримку.
Саме тому, ми зібрали найкращі дитячі мультфільми минулих років та гучні новинки сьогодення.
З мультфільмів глядачі мають можливість познайомитись із новими неймовірними світами та навіть по-новому поглянути на те, що оточує і здається цілком звичайним та звичним. Ці історії показують, що добро врешті-решт завжди перемагає, а порчу опиняться ті, хто допоможе із будь-якою проблемою.
Хоч ці істини здаються дещо наївними та кумедними — дітям, а іноді й дорослим, важливо вірити саме в такий уклад світу. Адже в іншому випадку все навколо здаватиметься злим та ворожим, і малюк ростиме зі стійким відчуттям небезпеки.
Хоч світ буває не надто привітним і розуміючим, але впертість на шляху до своєї мети та віра в добро, можуть допомогти та підтримати навіть у найскладніших ситуаціях.

Розгорнути ▼