26-01-2021, 11:59 Хвилюючий та напружений фільм розповідає про долю українського поета-шістдесятника Василя Заборонений (2019) ukrfilmy.com Team

Заборонений (2019)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:

Хвилюючий та напружений фільм розповідає про долю українського поета-шістдесятника Василя Стуса. 
Щороку, 5 вересня в Україні відзначається День пам’яті поета, який був одним з ініціаторів протестів проти терору радянської влади на території України. 
Фільм розповідає не лише біографію поета, а є спробою уособити образ невтомного борця за свободу рідної країни. Саме таким, зрештою, і був Стус.

Структурно, стрічку можна поділити на три частини - Київ, Суд та Віра. Кожна із них розповідає про певний період життя поета. Першим у кадрі з’являється Київ. Тут Стус - ще молодий, повний натхнення студент. Однак після того, як вечір пам’яті Василя Симоненка, на який майбутній поет завітав із дівчиною, зриває поліція, Стус обурюється. 

Так починається боротьба людини із владою, яка продовжувалась до останнього подиху поета.
Разом з однодумцями юнак кидає виклик системі та публічно говорить те, про що мовчать усі навколо. Однак, владі не потрібні бунтівні настрої у суспільстві, яке потрібно позбавити власної ідентичності. Тому Стус втрачає місце в аспірантурі, а згодом і роботу. 

Так і починається нелегкий шлях поета. Згодом він отримує фальшиві звинувачення та завдяки легкій руці державного адвоката Медведчука, опиняється за ґратами. Ця мить у фільмі викликала чималий суспільний резонанс у 2018 році, коли фільм був на етапі створення і зрештою провокаційний уривок зі сценарію таки видалили. 
Дивіться фільм Заборонений українською, та пам’ятайте своїх героїв попри все.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼