26-01-2021, 12:37 Спроба знищити метеорити, що загрожували цілісності Землі перетворилась у справжню Любов і монстри (2020) ukrfilmy.com Team

Любов і монстри (2020)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:

Спроба знищити метеорити, що загрожували цілісності Землі перетворилась у справжню катастрофу. Радіоактивні речовини бомби випали на поверхню Землі та викликали шалені мутації у рептилій та комах. Усі із тих, хто вижив, змушені були ховатись під землею. 

Головний герой - хлопець, на ім'я Джоел розлучився із коханою 7 років тому, однак він обіцяв, що знайде її. І не зважаючи на те, що минуло чимало часу, хлопець збирається виконати свою обіцянку. 

Дівчина потрапила в інший бункер і лише нещодавно Джоел отримує від неї звістку. Він вирішує піднятись на поверхню аби все-таки знайти кохану. 

Передбачувано, що на поверхні юнак майже одразу потрапляє у небезпеку. Один за одним на його шляху з’являються монстри, які тільки й прагнуть що поласувати черговим заблукалим подорожнім. На щастя Джоелу трапляються люди, які здатні допомогти й хлопець продовжує пошук дівчини. Пропонуємо переглянути фільм Любов і монстри українською на нашому сайті. 

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼