Чудова датська алко-драма, що показує кризу середнього віку і залежність від алкоголю. Історія про те, як випивка змінює життя. Це історія шкільних вчителів - фізрука, психолога, музиканта і історика - які переживають кризу середнього віку. За назвою і по тону стрічки спочатку зрозуміло, що буде багато випивки, але на відміну від американських «нажираловок» з червоних пластикових стаканчиків, данці підходять з філософської точки зору до вживання спиртних напоїв. Фільм показує життя кожного з чотирьох вчителів. Перший акт оповідання передає загальний стан через Міккельсона. Глибоко опрацьовується дно, на яке може скотитися дорослий чоловік. Актор відіграє чудово, його відстороненості від зовнішнього світу та інтерес до роботи легко розбавляється відсутністю участі в житті сім'ї. Приклад людини, яку дістало все. Або людини, яка втратила смак життя, її сенс і натхнення. Життя заграє новими фарбами, а експеримент успішно втілюється на практиці. Тонко, дуже тонко персонажі ступають по вістрі ножа, оголюючи перед нами свою хмільну душу.

В фільмі прийняли участь такі актори як Мадс Міккельсен, Томас Бо Ларсен, Маґнус Мілланґ, Ларс Ранте, Марія Бонневі, Гелен Рейнґор Нойманн, Суссе Вольд, Альберт Рудбек Ліндгардт, Магнус Сьоруп, Сілас Корнеліус Ван та інші. Режисером картини став Томас Вінтерберг.

на широкі екрани фільм вийшов 5 листопада 2020 року. Фільм тепло прийнятий глядачами, та критиками. Пропонуємо переглянути на нашому сайті фільм Ще по одній українською.

Дивитись Ще по одній (2020) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 1 174
eye Переглядів: 1 174
Відгуки до фільму Ще по одній (2020) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий