26-01-2021, 13:20 Чудова датська алко-драма, що показує кризу середнього віку і залежність від алкоголю. Ще по одній (2020) ukrfilmy.com Team

Ще по одній (2020)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 8.0
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
Чудова датська алко-драма, що показує кризу середнього віку і залежність від алкоголю. Історія про те, як випивка змінює життя. Це історія шкільних вчителів - фізрука, психолога, музиканта і історика - які переживають кризу середнього віку. За назвою і по тону стрічки спочатку зрозуміло, що буде багато випивки, але на відміну від американських «нажираловок» з червоних пластикових стаканчиків, данці підходять з філософської точки зору до вживання спиртних напоїв. Фільм показує життя кожного з чотирьох вчителів. Перший акт оповідання передає загальний стан через Міккельсона. Глибоко опрацьовується дно, на яке може скотитися дорослий чоловік. Актор відіграє чудово, його відстороненості від зовнішнього світу та інтерес до роботи легко розбавляється відсутністю участі в житті сім'ї. Приклад людини, яку дістало все. Або людини, яка втратила смак життя, її сенс і натхнення. Життя заграє новими фарбами, а експеримент успішно втілюється на практиці. Тонко, дуже тонко персонажі ступають по вістрі ножа, оголюючи перед нами свою хмільну душу.
В фільмі прийняли участь такі актори як Мадс Міккельсен, Томас Бо Ларсен, Маґнус Мілланґ, Ларс Ранте, Марія Бонневі, Гелен Рейнґор Нойманн, Суссе Вольд, Альберт Рудбек Ліндгардт, Магнус Сьоруп, Сілас Корнеліус Ван та інші. Режисером картини став Томас Вінтерберг.
на широкі екрани фільм вийшов 5 листопада 2020 року. Фільм тепло прийнятий глядачами, та критиками. Пропонуємо переглянути на нашому сайті фільм Ще по одній українською.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼