Чорний лебідь (2010)

Глибоко закохана в балет Ніна - одна із найстаранніших та найбільш захоплених своєю справою балерин. Дівчина старанно тренується для одного із найважливіших шоу у своєму житті - Лебединого балету. Тренер робить її примою балету та дає одразу дві ролі - Білого та Чорного лебедів. Однак все життя Ніна була зразковою ученицею і якщо у ролі Білого Лебедя вона ідеальна й проблем не виникає, то роль бунтівного Чорного лебедя для неї доволі складна. Дівчина надто скута та спокійна для цієї ролі.

Хореограф намагається розбудити у ній “темну сторону”, але цим лише завдає Ніні болю. Однак юна балерина настільки сильно прагне ідеалу, що не готова відступити. Вона шукає у собі ту саму “темну сторону”, пробує все, аби лише розбудити якусь міфічну пристрасть, потрібну їй для ролі. Це грає із нею злий жарт. Врешті решт, дівчина настільки сильно переймається роллю, що це буквально руйнує її зсередини.

Неймовірний психологічний трилер із самовідданою грою Наталі Портман став одним із найцікавіших фільмів, який до сьогодні очолює різноманітні топи та списки. 

Дивіться фільм українською на нашому сайті та діліться враженнями в коментарях!

Дивитись Чорний лебідь (2010) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 475
eye Переглядів: 475
Відгуки до фільму Чорний лебідь (2010) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий