Вічне сяйво чистого розуму (2004)

Глибокий психологічний фільм про самотність та пошук справжнього кохання. Проте, це не банальна слізлива драма. В основі стрічки - історія пари, яка вирішила стерти спогади про власні стосунки. 

Джоел (Джим Керрі) та Клементина (Кейт Вінслет) - цілком різні та могли б ніколи навіть не зустрітись. Проте доля знайомить їх та зароджує у серцях взаємну симпатію. Попри цілком різні підходи до життя та постійні сварки, пара залишається разом. Але рано чи пізно настає мить, коли пристрасті розгоряються настільки, що стосункам настає кінець. 

Емоційна та непостійна Клементина вирішує позбутись будь-яких спогадів, які пов’язують її із Джоелом. Дівчина користується послугами компанії, яка спеціалізується на видаленні небажаних спогадів. Властиво, що чоловік вирішує зробити так само…

Сюжет фільму буквально занурює глядача у думки головних героїв, зачіпаючи навіть глибинні дитячі страхи та спогади. 

Достойне кіно, що показує стосунки як вони є - зі сварками, невдачами та помилками. Фільм отримав численні номінації та нагороди престижних кінопремій та вже понад десять років займає перші позиції серед вартих перегляду фільмів.

Зрештою, небанальний сюжет та відмінний акторський склад можуть говорити самі за себе. Особливо цікавим фільм може бути фанатам творчості неповторного короля комедії Джима Керрі. Вічне сяйво чистого розуму - один із тих фільмів, в якому розкрився драматичний талант актора. Пропонуємо фільм до перегляду на нашому сайті українською. 

Дивитись Вічне сяйво чистого розуму (2004) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 330
eye Переглядів: 330
Відгуки до фільму Вічне сяйво чистого розуму (2004) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий