29-01-2021, 17:46 Хейзел всього 16 років, але вона вже переживає найбільшу в житті боротьбу - боротьбу за Винні зірки (2014) ukrfilmy.com Team

Винні зірки (2014)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 7.7
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
Хейзел всього 16 років, але вона вже переживає найбільшу в житті боротьбу - боротьбу за життя. Вона хворіє на рак щитоподібної залози, і її дні обмежені. Щоб дівчина не впала в депресію, мама відправляє її в групу підтримки. Там зібрались такі ж люди як вона, ті хто бореться за життя. Там вона зустрічає Огастуса - хлопця який втратив ногу через рак кістки. Огастус, не схожий на інших людей в групі підтримки, він не тоне в жалості до себе і на все дивиться з оптимізмом. Огастус та Хейзел зближуються. Одного разу, вони обмінюються книгами, і Огастус, в пориві емоцій, вирішує подарувати Хейзел її мрію. Він організовує їй зустріч з автором книги, про яку вона мріяла все життя. Але зустріч не дає тих емоцій, на які очікувала Хейзел. Розчарована, вона з Огастусом вирішує прогулятись містом. Під час прогулянки, Огастус повідомляє Хейзел, що він помирає. Розчулена почутим, Хейзел не стримує сліз. Вони повертаються додому, та з кожним днем Огастусу стає гірше. Одного дня, він навіть організовує власні похорони, щоб почути, що скажуть про нього після смерті. Незадовго, після похорон, він помирає. Вбита горем Хейзел, знаходить лист від Огастуса, де він говорить що приймає смерть та кохання Хейзел, і що він щасливий, що любив її. 
Романтична драма, знята за книгою Джона Гріна, нікого не залишить байдужим. Рекомендуємо до перегляду фільм українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼