Далеке майбутнє. На дворі 2038 рік. Молодий вчений Джордж працює над створенням робота з штучним інтелектом, який буде рівний людському інтелекту.Джордж практично живе в лабораторії, та всіма силами старається створити робота. Зараз у нього готово три прототипи, які різні між собою. Дія контракту Джорджа в компанії закачується через пів року, і до завершення йому необхідно створити одного цілісного робота, який буде відповідати всім вимогам. Джордж старається, не дивлячись на те, що переживає особисту трагедію - його дружина Джулс, загинула в автокатастрофі. Хоч і технології компанії в якій працює Джордж, дозволили зберегти останки дружини, та отримати доступ до її свідомості, Джордж все одно важко переживає її смерть. Всі його роботи були створенні на основі її інтелекту, таким чином Джордж намагається воскресити свою дружину, нехай і в тілі робота. І йому вдається, та згодом про це дізнається його керівництво. і справа приймає неочікуваний поворот.

В фільмі прийняли участь такі актори як Тео Джеймс, Стэйсі Мартін, Рона Мітра, Пітер Фердінандо, Лія Вільямс, Тобі Джонс, та інші.

Режисером та автором сценарію став Гевін Ротері. На широкі екрани фільм вийшов 16 липня 2020 року. Пропонуємо до перегляду фільм Творець українською безкоштовно на нашому сайті.

Дивитись Творець (2020) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 437
eye Переглядів: 437
Відгуки до фільму Творець (2020) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий