Тікай (2020)

Діана, народжує передчасно дитину, з певним захворюванням. Проходить час, і дівчинка, дорослішає. Вона не може ходити, та все-таки мріє про майбутнє. Приходить час вступати в університет. Вона відправляє в певні університети, свої документи та з нетерпінням чекає відповіді. Діана не в захваті від цієї ідеї, і всяко намагається втримати дочку вдома. Та зрештою, їй це не вдається. Хлоя, знаходить, ліки які їй дає мама, та бачить що вони записані на Діану. Хлоя вирішує дізнатись, що це за ліки. Та правда, жахає дівчину. І не тільки про ліки, дівчина дізнається що вона не рідна Діані. Як виявилось, Діана викрала її з пологового будинку, а справжня дочка Діани померла. Хлоя вирішує покинути Діану, втекти з дому, та їй не вдається. Після невдалої спроби втекти, Хлоя, приходить в себе в лікарні. Дівчина не може рухатись, та відчуває слабкість. Неочікувано, до неї приходить Діана. Вона викрадає дівчину. Чи вдасться Хлої врятуватись? 

В фільмі взяли участь такі актори як Сара Полсон, Кира Аллен, Оналі Еймс, та інші. Режисером, та автором сценарію став Аніш Шаганті. 

На широкі екрани фільм вийшов 19 листопада 2020 року. Фільм був тепло прийнятий глядачами та критиками, тому ми рекомендуємо до перегляду українською на нашому сайті.

Дивитись Тікай (2020) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 402
eye Переглядів: 402
Відгуки до фільму Тікай (2020) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий