3-02-2021, 18:39 Сюжет мультфільму розповідає про майбутнє, коли Земля захоплена інопланетною цивілізацією Нарешті вдома (2015) ukrfilmy.com Team

Нарешті вдома (2015)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:
Сюжет мультфільму розповідає про майбутнє, коли Земля захоплена інопланетною цивілізацією Був. В зв'язку з тим, що рідну планету Бувів захоплюють вороги, вони вирішують знайти на Землі притулок. Новий дім, дуже подобається Бувам, тому вони по-трохи переїжджають на землю. З переселенням, на Землю прибуває О. Він одинокий, з ним не спілкується ніхто з родичів, а все тому, що О приносить багато проблем людям які його оточують. В нього зовсім немає друзів. Та на Землі він знайомиться з дівчинкою, на ім'я Дар, яка все змінює. Дівчинка не тільки, не боїться дивного гостя, а й зближується з ним. Разом, вони починають звільняти Землю від загарбників. Та чи вийде в них? 
В озвучці мультфільму взяли участь такі актори та відомі особистості як Джим Парсонс, Ріанна, Стів Мартін, Дженніфер Лопес, та інші.
Режисером став Тім Джонсон. На широкі екрани мультфільм вийшов 19 березня 2015 року. Він зібрав позитивні відгуки від глядачів та критиків, тому однозначно пропонуємо до перегляду "Нарешті вдома" українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Найулюбленіший спосіб часопроведення малечі це, звичайно ж, дивитись мультфільми. Адже це весело, цікаво і захоплююче. Створені видатними голівудськими мультиплікаторами, вони захоплять ваших дітей та покажуть багато нового. Хто ж не прагне поринути у світ неймовірних пригод, дізнатись як живуть звичайнісінькі речі та решта світу, який оточує нас? Звичайно, про це мріє кожен маленький бешкетник або бешкетниця.
Дивитись мультики в хорошій якості для дітей — це один зі способів пізнання та взаємодії зі світом. Малюки обожнюють історії про відважних маленьких героїв та героїнь, які переживають найрізноманітніші пригоди.
Однак ці історії будуть цікавими не лише дітям, а і дорослим. Попри простоту сюжету та невелику кількість подій, мультфільми популярні серед різних вікових категорій. Вони однаково цікаві й дорослим і малим. Не дивно, адже цей жанр кіноіндустрії транслює вічні істини про дружбу, взаєморозуміння та підтримку.
Саме тому, ми зібрали найкращі дитячі мультфільми минулих років та гучні новинки сьогодення.
З мультфільмів глядачі мають можливість познайомитись із новими неймовірними світами та навіть по-новому поглянути на те, що оточує і здається цілком звичайним та звичним. Ці історії показують, що добро врешті-решт завжди перемагає, а порчу опиняться ті, хто допоможе із будь-якою проблемою.
Хоч ці істини здаються дещо наївними та кумедними — дітям, а іноді й дорослим, важливо вірити саме в такий уклад світу. Адже в іншому випадку все навколо здаватиметься злим та ворожим, і малюк ростиме зі стійким відчуттям небезпеки.
Хоч світ буває не надто привітним і розуміючим, але впертість на шляху до своєї мети та віра в добро, можуть допомогти та підтримати навіть у найскладніших ситуаціях.

Розгорнути ▼