Нарешті вдома (2015)

Сюжет мультфільму розповідає про майбутнє, коли Земля захоплена інопланетною цивілізацією Був. В зв'язку з тим, що рідну планету Бувів захоплюють вороги, вони вирішують знайти на Землі притулок. Новий дім, дуже подобається Бувам, тому вони по-трохи переїжджають на землю. З переселенням, на Землю прибуває О. Він одинокий, з ним не спілкується ніхто з родичів, а все тому, що О приносить багато проблем людям які його оточують. В нього зовсім немає друзів. Та на Землі він знайомиться з дівчинкою, на ім'я Дар, яка все змінює. Дівчинка не тільки, не боїться дивного гостя, а й зближується з ним. Разом, вони починають звільняти Землю від загарбників. Та чи вийде в них? 

В озвучці мультфільму взяли участь такі актори та відомі особистості як Джим Парсонс, Ріанна, Стів Мартін, Дженніфер Лопес, та інші.

Режисером став Тім Джонсон. На широкі екрани мультфільм вийшов 19 березня 2015 року. Він зібрав позитивні відгуки від глядачів та критиків, тому однозначно пропонуємо до перегляду "Нарешті вдома" українською на нашому сайті.

Дивитись Нарешті вдома (2015) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 650
eye Переглядів: 650
Відгуки до фільму Нарешті вдома (2015) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий