Звук металу (2019)

Сюжет фільму розповідає про історію життя маловідомого барабанщика, на ім'я Рубен. Не дивлячись на те, що гурт маловідомий, Рубен присвятив йому весь свій час. Та одного дня, він розуміє, що став погано чути. Відправляючись до лікаря, Рубен розуміє, що скоро його стан буде погіршуватись, і це само собою негативно вплине на гурт. Учасниця гурту, Лу, дізнається про проблему Рубена, і пропонує, тимчасово припинити концерти, та Рубен ніяк не погоджується. Лу починає хвилюватись, адже крім цього всього, Рубен наркоман який проходить лікування. Для того, щоб врятувати Рубену життя, Лу знаходить місце, де його можуть вилікувати остаточно від залежності, та допомогти з проблемою з приводу слуху. Коли Рубен відправляється в це місце, йому пропонують імпланти, і він приймає їх. Та з часом, Рубен розуміє, що імпланти стають на перешкоді поверненню до звичного життя. Він не може займатись музикою, та найгірше, він не може просто чути її як колись. Це дуже пригнічує героя, і підводить до рішення позбутись імплантів. Та чи вистачить героєві духу, адже позбутись імплантів, означає, на все життя залишитись глухим. 

В фільмі взяли участь такі актори як Різ Ахмед, Олівія Кук, Пол Раджі, Матьє Амальрік, Лорен Рідлофф, Кріс Перфетті, та інші. 

Режисером картини став Даріус Мардер. На широкі екрани фільм вийшов 17 жовтня 2020 року. Фільм в загальному, зібрав позитивні відгуки, як від глядачів, так і від критиків. Пропонуємо до перегляду українською на нашому сайті.

Дивитись Звук металу (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 300
eye Переглядів: 300
Відгуки до фільму Звук металу (2019) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий