Божевільна парочка (2019)

2019 рік, Шарлотта Філд - державний секретар США, дізнається що президент Чемберс не планує йти на другий термін. Вхопившись за цю можливість, вона планує стати наступним президентом. 

В той же час, журналіст Фред Фларскі, звільняється з роботи. Але знайти щось інше, доволі не легко. Він просить допомоги у свого друга Ланса, в пошуках роботи.

Ланс везе його на вечірку, на якій присутня і Шарлотта. Так дві лінії, перетинатися в одну. Шарлотта впізнає його, адже колись, в підліткові роки, вона була його нянею. Дізнавшись про труднощі Фреда з роботою, Шарлотта вирішує йому допомогти. Вона бере його до себе в команду, як автора. Та згодом, вони зближаються. Фред не тільки добре розуміє її, а й дає поради щодо виступів. Неочікувано, між ними зав'язується щось більше, ніж просто стосунки. Та поки Шарлотта планує бути новим президентом, розкривати їх стосунки не вигідно, адже репутація Фреда, м'яко говорячи, сумнівна. Як же вчинять закохані, і що переможе кохання чи політика?

В фільмі взяли участь такі актори як Шарліз Терон, Сет Роґен, Джун Рафаель, О’Ши Джексон мол., Енді Серкіс, Александр Скарсґард, Раві Патель, Рендолл Парк, Ліза Кудроу, та інші. Режисером став Джонатан Левін. На широкі екрани фільм вийшов 27 червня 2019 року. 

Дивитись фільм "Божевільна парочка" українською, на нашому сайті.

Дивитись Божевільна парочка (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 767
eye Переглядів: 767
Відгуки до фільму Божевільна парочка (2019) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий