8-02-2021, 11:44 "Особливі" - це французька комедійна драма, від творців фільмів "1+1. Недоторкані" Олів'є Особливі (2019) ukrfilmy.com Team

Особливі (2019)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 7.4
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
"Особливі" - це французька комедійна драма, від творців фільмів "1+1. Недоторкані" Олів'є Накаша та Еріка Толедано. Сюжет фільму розповідає про дітей з аутичними розладами. Головні герої, Бруно та Малік, працюють волонтерами в організації, яка допомагає дітям з аутичними розладами. В допомогу собі, вони вирішують взяти молодь з незабезпечених сімей. Однак, герої не одразу зрозуміли, що виховувати таких підлітків, також прийдеться, адже вдома ними ніхто не займається. Бруно та Малік, покладають всі зусилля на виховання підлітків та особливих дітей, не підозрюючи що це не так легко, як здається.
В фільмі взяли учать такі актори як Венсан Кассель, Реда Катеб, Елен Венсан, Брайан Мьялундама, Альбан Іванов, Бенжамін Лесьєр, та інші. Олів'є Накаш та Ерік Толедано, стали також і авторами сценарію. Для того, щоб дослідити тематику фільму, режисери, два роки були повністю занурені в життя двох асоціацій, які допомагають особливим діткам. Зі своєї практики, вони взяли та декілька сцен для фільму, зокрема сцену з втечею Валентина.
На широкі екрани фільм вийшов 28 листопада 2019 року, та був позитивно сприйнятий глядачами та критиками. Ми пропонуємо вам переглянути фільм "Особливі" українською, безкоштовно на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼