"Особливі" - це французька комедійна драма, від творців фільмів "1+1. Недоторкані" Олів'є Накаша та Еріка Толедано. Сюжет фільму розповідає про дітей з аутичними розладами. Головні герої, Бруно та Малік, працюють волонтерами в організації, яка допомагає дітям з аутичними розладами. В допомогу собі, вони вирішують взяти молодь з незабезпечених сімей. Однак, герої не одразу зрозуміли, що виховувати таких підлітків, також прийдеться, адже вдома ними ніхто не займається. Бруно та Малік, покладають всі зусилля на виховання підлітків та особливих дітей, не підозрюючи що це не так легко, як здається.

В фільмі взяли учать такі актори як Венсан Кассель, Реда Катеб, Елен Венсан, Брайан Мьялундама, Альбан Іванов, Бенжамін Лесьєр, та інші. Олів'є Накаш та Ерік Толедано, стали також і авторами сценарію. Для того, щоб дослідити тематику фільму, режисери, два роки були повністю занурені в життя двох асоціацій, які допомагають особливим діткам. Зі своєї практики, вони взяли та декілька сцен для фільму, зокрема сцену з втечею Валентина.

На широкі екрани фільм вийшов 28 листопада 2019 року, та був позитивно сприйнятий глядачами та критиками. Ми пропонуємо вам переглянути фільм "Особливі" українською, безкоштовно на нашому сайті.

Дивитись Особливі (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 908
eye Переглядів: 908
Відгуки до фільму Особливі (2019) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий