19-02-2021, 13:00 1938 рік. Едітт Претті, вдова, яка вирішує організувати археологічні розкопки на своїй Розкопки (2021) ukrfilmy.com Team

Розкопки (2021)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:
1938 рік. Едітт Претті, вдова, яка вирішує організувати археологічні розкопки на своїй землі. Жінка припускає, що там заховані стародавні скарби. Для цього, вона просить допомоги в Безіла Брауна, відомого археолога. Не дивлячись на те, що Брезіл самоучка, він має досить успішні розкопки, серед яких англосаксонський корабель VII-го століття. Під час розкопок, розпочинається війна. Тому Едітт, так і не встигає побачити результат своїх розкопок...
Розкопки (2021) - це англійський фільм, який насправді щось глибше ніж просто фільм про розкопки. Фільм показує наше місце в світі, смерть та те, як швидко проходить наше життя, та як важливо в ньому не пропускати моменти щастя. У фільмі немає динамічних сцен, екшену, та на самому початку, ми вже знаємо чим закінчиться ця історія.  Монтаж - не зовсім звичайний. Озвучка кіно, йде швидше ніж зображення, і складається враження ніби фільм повністю непереривний, і все відбувається в одній дії. Це додає особливу атмосферу фільму, і робить його чисто англійським. Спокійним та виваженим, але водночас дуже цікавим. Пропонуємо переглянути українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼