4-03-2021, 12:45 Google, Instagram, Facebook... Соціальні мережі, стали частиною нашого життя. Не виклав Соціальна дилема (2020) ukrfilmy.com Team

Соціальна дилема (2020)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 7.9
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
Google, Instagram, Facebook... Соціальні мережі, стали частиною нашого життя. Не виклав подію в соціальних мережах - значить нічого не відбувалось. Ми настільки звикли транслювати своє життя, що це стало рутиною. Але ми ніколи не задумуємось, скільки незнайомців, ми впускаємо в своє життя, отак транслюючи його. Скільки прекрасних моментів, ми не встигаємо прожити, бо зайняті зйомкою їх або трансляцією в соціальні мережі.
Фільм Соціальна дилема розповідає про вплив соціальних мереж на людину. Колишні працівники Google, Instagram і Facebook розкажуть про те, як соціальні мережі впливають на людину, як алгоритми передбачають інтереси користувачів для продажу товарів, та як люди стають залежними від технологій.  На додаток, розробники повідають історії про те, як соціальні мережі стають інструментом для поширення неправдивої інформації та керування людьми. 
Пропонуємо переглянути фільм Соціальна дилема українською на нашому сайті, та відкрити для себе всі можливості соціальних мереж. 
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼