Фільми українською без реклами

24-04-2020, 17:23 Працівники відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків Майк та Маркус розслідують Погані хлопці 2 2003 ukrfilmy.com Team

Погані хлопці 2 2003

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 6.6
Трейлер
Поділитись з друзями:
Працівники відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків Майк та Маркус розслідують чергову аферу. В Маямі з'явилась нова банда, яка займається продажем невідомого виду наркотиків. Нове угрупування зловмисників планує цілком захопити чорний ринок міста.
Однак головні герої мають усі шанси зіпсувати плани наркоторговців.
Саме тоді про замисли банди дізнаються інші наркоторговці. Марскусу і Майку це лише на руку — між торговцями починається справжня війна. Однак Майк знайомиться із сестрою напарника. Як не дивно, саме це ставить розслідування під загрозу. Маркус не в захваті від такого розвитку подій. Натомість він прагне захистити сестру. Так, замість пошуку наркоторговців, чоловіки лише сваряться і ніяк не можуть дійти згоди між собою.
Успіх розслідування опиняється під загрозою, адже ніхто із двох не збирається поступатись своїми інтересами на користь іншого...

Комедійний бойовик знятий режисером Майклом Беєм. Продовження історії "Поганих хлопців" студія випустила у 2020 році. 
Фільм зібрав позитивні оцінки критиків та вже на стадії попередніх переглядів став одним із найпопулярніших у той рік фільмів.
Стрічка принесла у бюджет Маямі, де знімали фільм, близько 20 мільйонів доларів.
В ролі детективів у фільмі виступили популярний актор Вілл Сміт та відомий комедійними ролями актор Мартін Ловренс. Окрім того, у стрічці з'явились: Гебріел Юніон, Петер Стормаре, Петер Стормаре, а також Жорді Молья, Майкл Шеннон та Генрі Роллінз.
Пропонуємо переглянути фільм Погані хлопці 2 українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду