Довгоочікувана подія для усієї України – дата, коли глядачі зможуть побачити Казковий світ анімаційного фільму «Мавка» ukrfilmy.com Team
Казковий світ анімаційного фільму «Мавка»
Довгоочікувана подія для усієї України – дата, коли глядачі зможуть побачити повнометражний анімаційний фільм «Мавка». 
За сюжетну основу взята драма-феєрія «Лісова пісня» Лесі Українки. Багато образів почерпнули зі слов’янської міфології, що підкреслює загадкову та чудову українську автентику. 

Проблеми, які виділяють в мультфільмі

Великої уваги в анімованій стрічці приділяють екології, флорі та фауні нашого краю. Серед персонажів можна зустріти безліч звірів, які занесені до Червоної книги та є на межі вимирання (зубр, лелека чорний, рись та багато інших). 
Таке рішення було невипадковим, адже і сам образ Мавки, як Берегині усього живого показує боротьбу за життя, за майбутнє планети.

Неординарні персонажі

Показано тут і чудову природу, ландшафти, що характеризують саме українську територію та передають унікальну, рідну кожному з нас, атмосферу.
До створення стилю та підбору орнаментів було залучено велика кількість спеціалістів. На основі української скарбниці символів, глибоких вірувань та міфів, художники змогли створити світ, який поєднує нас з минулим предків. Легкість рухів, ніжний образ героїні та її вигляд зачаровують та передають особливий характер.
Мавка -  справжня душа лісу. Її основна ціль – зберігати гармонію та мирний спокій природи, в основному, від зазіхань людини. Завдяки своїм магічним здібностях ця істота бореться зі злом.

Прем’єра 

За планами творців прем’єру стрічки варто очікувати у 2021 р., так, як саме в цей рік Україна відзначає 150-літній ювілей письменниці Л.Українки. Реліз готують на 2022 р. 
Мультфільм зі своїми персонажами та унікальною графікою, світом, уже став справжнім брендом, яких охоплює різні сфери: музику, розробку дизайнерського одягу, ювелірні прикраси, брендові цукерки, тощо.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий