Фільм, який не залишить байдужим жодного українцяНа фоні подій російсько-української «Наші котики» - фільм-гротеск, який зрозуміє не кожен ukrfilmy.com Team
«Наші котики» - фільм-гротеск, який зрозуміє не кожен

Фільм, який не залишить байдужим жодного українця

На фоні подій російсько-української війни дуже важливо показувати та розповсюджувати правду про жорстокість та істинне лице нашого войовничого небрата. Адже, кількість жертв збільшується практично кожного дня. Не дивно, є люди, які сидячи у своїх м’якеньких кріслах, дозволяють собі словесно глумитись над пам’яттю героїв. Не ми прийшли на чужі території, але нам приходиться захищати свою.
Саме такою є головна ідея гостросюжетної, неполіткоректної сатири – «Наші котики». У гумористичній формі зображено болючі реалії.
За оцінками кінокритиків та відгуків глядачів сприймати цю кінострічку можна по-різному, але дивитись варто, однозначно, кожному. Такі фільми, як своєрідна вакцина від задурювання токсичною проросійською брехнею. А її намагаються нам нав’язати якомога більше.

Чому варто дивитись

«Наші котики» - фільм, який зображує війну не лише з сумної сторони, а глибоко висміює цинізм та абсурдність ситуації в цілому. Бо Росія в увесь голос намагається кричати, що «їх там немає», хоча російські танки та солдати скачуть по нашій території, як блохи по собаці; що це українська громадянська війна, хоч їхні дикі командири вміло створюють хаос на українській землі; що нам все мариться, що це ми не маємо права на своє…
Крім цього кінороби звернули увагу і на українські проблеми в самій країні: печальний стан української армії на початку війни, корупція, неосвіченість людей, які потрапляючи на поле бою прозрівають не лише від жаху війни, а й від того, чого ніколи не помічали у своїй мирній Батьківщині (а може й просто закривали на це все очі), наївна довірливість ворогу, продажність та інше.
У кожній сцені, у кожній репліці показані не просто комічні картини, а щось глибше.

Фільм за який не соромно

Варто звернути увагу і на органічну українську мову, адже, погодьтесь, не завжди можна почути природну озвучку в українському кіно. Прекрасною була і гра самих акторів, кожен з них зміг чудово передати характер свого персонажа.

У кожного глядача є свої жанрові вподобання і ми розуміємо, що з цієї причини сподобатись він може не усім. Але й на мінусах кінострічки наголошувати не будемо, адже людина з критичним мисленням здатна виділити їх сама.

В очікуванні продовження

Очікуйте на повернення котиків уже в цьому році. Згідно з інформацією попередня дата прем’єри – жовтень 2021. Повна назва фільму: «Наші котики – 2, або Таємниця жіночого монастиря».
У новій частині четверо героїв будуть боротись з підступними кремлівськими агентами. Події розгортатимуться на території жіночого монастиря МПЦ.
Радимо переглянути трейлер до фільму.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий