Фільми українською без реклами

7-05-2021, 09:40 Історія про Кірігое Мімі і симпатична поп-зірці, що входить до складу групи ЧАМ. Після Досконала журба (1997) ukrfilmy.com Team

Досконала журба (1997)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Поділитись з друзями:
Історія про Кірігое Мімі і симпатична поп-зірці, що входить до складу групи ЧАМ. Після двох з половиною років успіху, міма, нарешті, вирішує поміняти амплуа, і стає актрисою, ну, або, принаймні, намагається нею стати. Спочатку дівчині дають зовсім крихітну роль, проте зовсім скоро її популярність зростає, і у фільмі їй вже відводять особливе місце.
Але на тлі цих досить приємних подій, Міму, все ж, долають сумніви. Зрозуміло, рано чи пізно кар'єра поп-співачки  повинна була змінитися чимось іншим, але, ймовірно, міма просто не підозрювала, що це станеться так скоро. І, таким чином, в душі талановитої зірки розгортається ціла боротьба з самою собою. Одна її частина відчайдушно закликає повернутися на естраду музики, а інша – Та, що остаточно вирішила змінити свій образ і "подорослішати".
Вона повільно сходить з розуму, коли її починає переслідувати одержимий шанувальник і те, що здається примарою її минулого.
Пропонуємо переглянути фільм Досконала журба (1997) українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий