HD
Останнє життя - навіть якщо завтра тебе не стане (2017) 12/12
Трейлер
Пропонуємо до перегляду
Мій сусід Куміхо (2021) 14/16
2021 Серіали / Дорами / Субтитрування / Романтика / Фентезі / Мелодрама / Драма / Комедія / Новинки 2021
Бодіґард екшн – К2 (2016) 16/16
2016 Серіали / Дорами / Озвучення / Бойовик / Драма / Мелодрама / Трилер

Останнє життя - навіть якщо завтра тебе не стане (2017) 12/12

 • Final Life ファイナルライフ -明日、君が消えても-
 • Детективна драма про двох чоловіків з різних верств суспільства. Вони не схожы один на одного, але їх об'єднує робота в секретній поліцейській організації. Кожен потрапив сюди з різних причин, але тепер у них одна мета - розслідування складних справ.

  Кавакубо Рьо пережив бідне дитинство і страшну трагедію - він втратив свою матір і знищивжиття молодшого брата. Він через багато пройшов, щоб стати детективом і тепер йому немає рівних в цій роботі. Сон Ші Он навпаки - виріс в забезпеченій сім'ї і закінчив престижний медичний університет в Сполучених Штатах Америки. Але його життя кардинально змінюється після невдалого експерименту, учасником якого він стає - йому роблять операцію на мозку і він позбавляється пам'яті. Тепер ці двоє молодих хлопців працюють пліч-о-пліч в найсекретнішій організації, метою якої є розплутування найнебезпечніших і складних справ.

  У цій захоплюючій дорамі переплетуться любов і ненависть, життя і смерть.

  Перші 4 серії - українське озвучення від Lovka_Miko_voices, ace0k. Робота зі звуком - @sashkoml  Дивитись Останнє життя - навіть якщо завтра тебе не стане (2017) 12/12 в гарній якості
  eye Переглядів: 84
  Відгуки до фільму Останнє життя - навіть якщо завтра тебе не стане (2017) 12/12 0
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий