Гарет Джонс - валлійський репортер, який шукає нових гучних історій. Після інтерв'ю, взятого у Гітлера, молодик планує потрапити до Москви та поговорити із Сталіним. Журналісту не дає спокою багатство, яким оточує себе Радянський Союз в той час, як інші країни переживають кризу. Шукаючи можливі причини цього дивного явища, Джонс отримує неоднозначний натяк від свого колеги, який знаходиться в Москві. Джонс остаточно вирішує взяти інтерв'ю у Сталіна. Однак прибувши до Москви дізнається, що його друга вбито. Так Джонс розуміє, що радянська влада приховує дещо жахливе і починає власне розслідування.

Журналіст дізнається страшну правду про радянський режим і на власні очі спостерігає за винищенням українського народу шляхом Голодомору.

Однак радянська влада не може дозволити щоб правда поширилася світом, і над Джонсом нависає смертельна небезпека.Дивитись Ціна правди (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 2 475
eye Переглядів: 2 475
Відгуки до фільму Ціна правди (2019) 1
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  1. Karszunou
    Karszunou Гости 19 жовтня 2021 15:12
    comment
    Какой пиздец, и наши прапрабабушки и прапрадедушки там жили. (я с Беларуси, у нас ситуация была лучше, но всёравно.....)