Український кінематограф останні роки тішить своїх глядачів цікавими, якісними П’ять кращих новинок українського кіно: найочікуваніші фільми 2021 року ukrfilmy.com Team
П’ять кращих новинок українського кіно: найочікуваніші фільми 2021 року

Український кінематограф останні роки тішить своїх глядачів цікавими, якісними кінострічка. Звісно багато хто скаже, що ще є куди рости. Але мусимо з чогось таки починати. І нам таки є чим пишатись. Напишіть в коментарях, які саме українські фільми запали вам в саме сердечко. Нам буде цікаво почитати.

Отже, новинки 2021:

"Погані дороги" (режисерка Наталка Ворожбит)

Прем’єра екранізованої п’єси уже відбулась на Київському тижні критики і уже була відзначена, як “Відкриття року”. “Погані дороги” складаються з п’яти кіно-новел, в яких зображені історії з життя на сході України під час війни. Зображено різні дороги, якими проходять персонажі, абсурдність, трагізм та багато іншого. Чи дійсно вони погані глядач зможе побачити уже зовсім скоро.

"Інший Франко" (режисер Ігор Висневський)

Наша історія має не лише одного Франка, але й іншого, життя якого було сповнене неймовірних подій, вартих уваги українцями. Події фільму відбуваються в період 1913 до 1941 років.

Через героїчний блокбастер режисер намагався показати історію про засновника “Пласту”, льотчика та вченого Петра Франка. Його вчительська діяльність привела до участі у Національно-визвольній боротьбі. А за вказівкою М.Хрущова життя Петра було трагічно заверше. 

"Носоріг" (режисер Олег Сенцов)

Події кінострічки відбуваються в 90-х роках. Головним героєм є колишні бандит. Фільм творився близько 8 років, з яких декілька років Сенцов перебував в ув'язнені в Росії. Після повернення в Україну продовжив роботу за фінансової підтримки Польщі, Німеччини та України.

Під час ув’язнення режисер написав ще декілька сценаріїв для майбутніх фільмів, а “Носоріг” наразі друге кіно Сенцова і досі актуальне.

Червоний. Без лінії фронту (режисери Заза Буадзе і Тарас Ткаченко)

Стрічка є екранізацією кіно-роману А. Кокотюхи. Події відбуваються а Кременці в 1930-х та показує життя українців періоду 1935- 1945 рр., коли відбувалось протистояння українських патріотів проти польських, німецьких та російсько-радянських окупантів.

Ми побачимо історію випробувань Данила Червоного, його шлях до становлення командира загону Української Повстанської Армії.

Сторонній (режисер Дмитро Томашпольський)

Езотеричний детектив та хорор, який вже здобув безліч нагород.

Події відбуваються навколо таємничого зникнення команди синхронного плавання під час виступу. В цей час пацієнтка водолікартні також безслідно пропадає. Інспектору Глуховському доведеться розслідувати цю справу.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий