Горбата Гора (2005)

Америка далеких шістдесятих. Безкраї пасовища зелених кукурудзяних ранчо. Ще такі юні Еніс і Джек на різних кінцях штату Вайомінг знайомляться під час виходу на чергову на сезонну роботу. Їх завдання - пасти стадо овець на віддалених від цивілізації пасовищах біля Горбатої гори. Залишившись один раз уночі удвох в одному наметі, між хлопцями відбувається сексуальний зв'язок, який став стартовою рисою їх бурхливих відносин. Коли літо закінчується, хлопці змушені роз'їхатися. Долі зводять їх з різними жінками, і в кожної з сімей навіть з'являються діти. Але думки Еніс і Джека як і раніше повертаються в ті часи на мовчазне пасовище. 

Через 4 роки, Джек набирається сміливості і відправляє листівку з пропозицією про зустріч Еніс. Той погоджується, і під час рандеву чоловіки усвідомлюють, що їх любов як і раніше сильна. Вони навіть планують кинути дружин і почати жити разом. Але недавній випадок вбивства чоловіка, поміченого в одностатевому зв'язку, не дає їм спокою. Хлопці вирішують почекати і задовольняються рідкісними вилазками в гори, що нагадують їм про намет на далекому пасовищі. 

Чи зможуть Джек і Еніс відкрити суспільству свій одностатевий зв'язок, або ж їм доведеться ховатися до кінця своїх днів? Дивіться у фільмі «Горбата гора».

Дивитись Горбата Гора (2005) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 34
eye Переглядів: 34
Відгуки до фільму Горбата Гора (2005) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий