Фільм Голос трави 1992 року прогресивного українського режисера Наталії Мотузко був знятий за мотивами серії фольклорних оповідань Валерія Шевчука. Головну роль - молодої відьми - зіграла діва українського кінематографа, чарівна і талановита Ольга Сумська. Картина розповідає про те, як молода дівчина переймає секрети чарівництва у досвідченої чаклунки.
Зйомки відбувалися в київському музеї народної архітектури і побуту «Пирогово», а також поблизу села Шишаки Полтавської області. Малобюджетна стрічка була знята за державним замовленням на мальовничих степових ландшафтах українських земель. Саме такий природний фон і створює ілюзію казки, возз'єднуючи з народними легендами і оповідями. Стародавні оповіді і релігійні вірування тонко і гармонійно переплітаються в одну нитку єдиного і нехитрого сюжету. Юна відьма у виконанні Ольги Сумської була інтригуюча і натхнена відкритими їй таємницями природи. Але чим глибше вона пізнавала секрети дослідної відухи (персонажа Раїси Надашковської), тим більше переконувалася, що доля її приречена.
На плечі чаклунки лягає тягар знань, іноді непосильний і гнітючий. Адже ворожки можуть бачити майбутнє, але змінити що-небудь вони не в праві. Фільм Голос трави відрізняється геніально підібраним акторським складом зі значним «послужним» списком. Раїса Надашковська була удостоєна звання Народної артистки України і до зйомок в Голосі трави вже могла похвалитися великою фільмографією. Молода, але вже впізнавана Ольга Сумська зіграла щиро і широко, наповнюючи картину своєю харизмою. Знаменитий Сергій Севостьянов відзначився в ролі лісового карлика, що живе в повному злагоді з поезією землі.
Дивитися фільм Голос трави з таким акторським складом - одна насолода! Медитативний і, на перший погляд, одноманітний звуковий супровід сцен допомагає глядачеві глибше проникати в атмосферу чарівництва і магії. Український говір приємно пестить слух, але цим картина стає обмеженою для більш широкого перегляду. Репліки персонажів прописані на мотив голосіння з гострими повчальними акцентами. Вам надається унікальна можливість дивитися онлайн в якості Голос трави.

Дивитись Голос трави (1992) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 406
eye Переглядів: 406
Відгуки до фільму Голос трави (1992) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий