DZIDZIO Контрабас (2017)

Дзідзьо з дитинства гарно співав, він мріяв стати великим артистом, але його чомусь дуже рідко запрошували на корпоративи, про велику сцену й мови не могло йти. Цей молодий чоловік робив все від нього залежне, щоб про нього дізналася якнайбільша кількість людей, але справи його йшли не дуже добре. Мама героя вже довгий час працювала в Португалії, вона регулярно присилала сину гроші, сподіваючись, що Дзідзьо побудує для неї розкішний будинок, але герой швидко витрачав те, що отримував від матусі.
Якось він в черговий раз поїхав на корпоратив, не забувши взяти з собою Юліка, який був другом, охоронцем та водієм. Ось по вині цього товариша Дзідзьо й став винуватцем автоаварії, йому всього лише за три дні потрібно було знайти 3000 доларів на ремонт чужої машини.
Розуміючи, що без інвестора тут не обійтись, герой звернувся до друга Лямура, батько котрого був священиком. Просячи пробачення у Бога, Дзідзьо забрав з церкви людські гроші, але пообіцяв собі, що поверне їх до копійки. Потім цей співак купить багацько цигарок і збереться переправити їх контрабандою до Польщі, а щоб його та товаришів не запідозрили в незаконній діяльності, Дзідзьо перевдягнеться в святого отця. Неймовірні пригоди героїв почнуться з моменту, коли вони згодяться підвезти вродливу дівчину.

Дивитись DZIDZIO Контрабас (2017) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 1 331
eye Переглядів: 1 331
Відгуки до фільму DZIDZIO Контрабас (2017) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий