Нашумівший фільм «Батько» покорив не лише критиків, а й простих глядачів. Стрічка Цікаві факти передісторії і зйомок фільму «Батько» ukrfilmy.com Team
Цікаві факти передісторії і зйомок фільму «Батько»

Нашумівший фільм «Батько» покорив не лише критиків, а й простих глядачів. Стрічка «Батько» отримала шість номінацій на 93-й церемонії вручення премії «Оскар», в тому числі в категоріях «Найкращий фільм» і «Найкраща жіноча роль другого плану» (Олівія Колман), з яких перемогла у двох — «Найкраща чоловіча роль» (Ентоні Гопкінс) і «Найкращий адаптований сценарій».


А тепер давайте розглянемо цікаві факти про кінострічку, які ви не знали:


1. Флоріан Зеллер хотів спеціально для цього фільму містера Ентоні Хопкінса. Він відправив Хопкінсу сценарій у 2017 році і чекав відповіді. Тим часом він не займався виробництвом ні з якими іншими акторами в головній ролі. Він сказав, що якби Хопкінс не погодився на фільм, то він, швидше за все, був би знятий французькою мовою замість цього.


2. Ентоні Хопкінс зобразив персонажа, Ентоні, у якого було те ж ім'я, що і його власне. Головного героя звуть Ентоні, тому що роль була написана для Хопкінса і нікого іншого. Режисер стверджував, що це була мрія, що збулася, коли він прийняв.


3. Для того, щоб краще передати досвід згасаючої пам'яті глядачам для оригінальної сценічної п'єси "Le Père", у міру розвитку драми, такі предмети, як Меблі, поступово віддалялися зі сцени до тих пір, поки до кінця п'єси обстановка не буде по суті голою, але для акторів. Для екранізації квартира Ентоні, квартира його дочки Енн і будинок по догляду, який він в кінцевому підсумку займає, всі грають в одному і тому ж просторі в постійній архітектурі. Як засіб занурення глядача в невдалий розум Ентоні, дизайнер виробництва Пітер Френсіс зробив тонкі постійні зміни в колірних схемах у всьому, поступово перемикаючи знайомі повсякденні об'єкти в цьому просторі, так що в міру того, як історія рухається вперед, глядач стає майже таким же невизначеним в його/її оточення, як сам Ентоні. Різні картини були повішені в подібних аранжуваннях на стінах протягом фільму, що ще більше додало до візуальної плутанини простору Ентоні (і нашого).


4. Коли Ентоні говорить свою дату народження, 31 грудня 1937 року, яка є фактичною датою народження містера Ентоні Хопкінса.


5. Флоріан Зеллер поділився одним внеском сера Ентоні Хопкінса у фільмі: арія з опери Жоржа Бізе «Жоржа Бізе» «рибалки перлів»: «Це було зроблено з нашої розмови. Він любить музику, як і я. одного разу він сказав мені», «одне з моїх улюблених творів музики - це ця Арія», і він розповів мені цю історію: коли йому було 30 років, він робив п'єсу у Великобританії. І одного вечора він вперше почув цю музику. Він повернувся в готель, де було піаніно, і почав намагатися знайти мелодію. Він звів усіх з розуму, тому що йому знадобилося щось на зразок трьох днів, щоб знайти мелодію. Він сказав мені: «я завжди мріяв зняти фільм з цією музикою в ньому». Завершив Зеллер: «тому я спробував виконати його мрії, як він виконав мої».

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий