Минуло чотири роки з моменту виходу останнього великого, яскравого, барвистого Стали відомі обкладинки фільму «Загін самогубців. Імперія» ukrfilmy.com Team
Стали відомі обкладинки фільму «Загін самогубців. Імперія»

Минуло чотири роки з моменту виходу останнього великого, яскравого, барвистого блокбастера за коміксами Джеймса Ганна - і за цей час світ став нуднішим. Більше не буде. Ганн повернувся, приземлившись на Землю після космічного хаосу фільмів "Вартові Галактики", щоб принести свій чарівний штрих в DC з "Загоном самогубців" - божевільною, буйною, жорстокою командою лиходіїв, готової стерти пам'ять про фільм 2016 року, з акторським складом з більш божевільних персонажів (людина-полку і гібрид гризуна і людини - пронири), гігантською морською зіркою-лиходієм і тоном, натхненним військовими фільмами 70-х років про чоловіків на завданні. Ганн, добре, що ти повернувся.


Ознайомтеся з п'ятьма обкладинками для газетних кіосків.


На обкладинці 2 зображені Сильвестр Сталлоне (King Shark), Девід Дастмалчіан (Polka-Dot Man), Джай Куртені (Captain Boomerang) і Майкл Рукер (Savant).На обкладинці 3 зображені Марго Роббі в образі Харлі Квінн, Джон Сіна в образі Миротворця, Шон Ганн в образі Пронири і Піт Девідсон в образі чорнокнижника.На четвертій обкладинці зображені Рік Флег у виконанні Джоела Кіннамана, Ті Ді Кей у виконанні Натана Філліона, Сол Сорія у виконанні Аліси Браги і Монгал у виконанні Майлінг Нг.І, нарешті, на п'ятій обкладинці ми бачимо Аманду Уоллер у виконанні Віоли Девіс, мислителя Пітера Капальді і Старро - гігантську морську зірку, що володіє екстрасенсорними здібностями.Крім того, ексклюзивний передплатник цього місяця - рриголомшлива композиція, проілюстрована для нас легендарним Джимом Лі.


Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий