Не домогосподарки і не пригнічені. Героїні кінострічок які завоювали харизмою, вчинками Найяскравіші героїні Netflix. Не домогосподарки і не пригнічені. Хто вони? ukrfilmy.com Team
Найяскравіші героїні Netflix. Не домогосподарки і не пригнічені. Хто вони?

Не домогосподарки і не пригнічені. Героїні кінострічок які завоювали харизмою, вчинками та акторською грою наші серця. Ми розкажемо вам про найцікавіших героїнь серіалів від Netflix.


1. Елізабет "Бет" Гармон із серіалу «Гамбіт королеви»

Сирота - вундеркінд Бет Гармон у виконанні Ані Тейлор-Джой змусила мільйони глядачів по всьому світу напружено стежити за її поєдинками з визнаними шаховими геніями, а відразу після закінчення серіалу бігти в магазин за шахівницею. Тендітна, занурена в свій внутрішній світ Бет Гармон довела, що жінки можуть конкурувати на шахових турнірах нарівні з чоловіками, при цьому закохуючись і не забуваючи міняти стильні вбрання.2. Емма Маккі із серіалу «Статеве дозрівання»

Серіал про школярів, які починають консультувати своїх однокласників з питань сексу, не тільки торкнувся заборонену тему і змусив багатьох дітей і батьків переглянути свої відносини, але і відкрив світу чудову актрису Емму Маккей. Її героїня, Мейв Уайлі, - дівчина з важкою долею. Вона живе в трейлері, її бояться і уникають в школі, її брат пов'язаний зі злочинністю, а її мати пристрастилася до алкоголю і наркотиків. Незважаючи на це, Мейв щосили намагається піднятися з соціального дна, будучи однією з найбільш обдарованих і розумних школярок, чиєї читабельності і критичному дотепності вона може позаздрити.3. Джессіка Джонс із одноіменного серіалу «Джессіка Джонс»

Актриса Крістен Ріттер, багатьом знайома по ролі подружки Джессі Пінкмана в серіалі «Пуститися берега», нарешті отримує першу скрипку. Її персонаж заснований на однойменній героїні коміксів Marvel. Після того, як її супергеройська кар'єра закінчується, Джессіка вирішує зайнятися приватними розслідуваннями і розібратися з особистими проблемами. Ось тільки Джесіці належить ще не раз проявити свою крутість у боротьбі з головним лиходієм.4. Грейс Маркс із серіалу «Вона ж Грейс»

Грейс Маркс - скромна покоївка, дочка ірландських іммігрантів, засуджена за вбивство своїх роботодавців. Незважаючи на те, що сама дівчина нічого не пам'ятає про злочин, докази її провини незаперечні. Через кілька років після винесення вироку за справу береться доктор Саймон Джордан, який намагається розібратися в нелегкому минулому дівчини і допомогти згадати їй те, що трапилося. Сама ж Грейс спритно маніпулює почуттями доктора, постаючи перед ним то невинною жертвою, то далеко не такою простачкою, якою її бачать інші.5. Пайпер Чупмен із серіалу «Помаранчевий — хіт сезону»

Драмедія про жіночу в'язницю подарувала глядачам цілу галерею яскравих жіночих персонажів, проте пальма першості залишається за героїнею, виконаною Тейлор Шиллінг. Пайпер Чапман - дівчина з благополучної сім'ї, що стала ув'язненою жіночої колонії за злочин десятирічної давності. Тепер Пайпер належить навчитися виживати у в'язниці, зустрітися віч-на-віч зі своїм минулим, переглянути погляди на життя і дізнатися багато нового про сестер по нещастю.


Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий