Відпочинок у приємній компанії та у поєднанні з чудовою кінострічкою це завжди Рекомендуємо переглянути цього літа. Фільми які варті вашої уваги ukrfilmy.com Team
Рекомендуємо переглянути цього літа. Фільми які варті вашої уваги

Відпочинок у приємній компанії та у поєднанні з чудовою кінострічкою це завжди незабутньо, і ми вирішили попіклуватися про вас та зібрати для вас топ 7 фільмів які варто переглянути цього літа.


1. Банкір (2020)

Сюжет заснований на реальних подіях і розповідає історію двох афроамериканців - Джо Морріса і Бернарда Гаррета, які заснували успішне агентство нерухомості в 1950-их роках і стали одними з найбагатших афроамериканців країни. Керуючи агентством від імені підставного білого керівника, вони тим часом прикидаються простим двірником і водієм.

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.


2. Батько (2020)

Ентоні - літній аристократ, який проживає у своїй лондонській квартирі. Йому вже за 80, але він вважає, що прекрасно справляється з усіма домашніми клопотами і може про себе подбати. Але його дочка Енн іншої думки. Вона намагається знайти батьку відповідну доглядальницю, адже сама збирається переїхати до коханого чоловіка в Париж. Поганий характер батька і його небажання приймати нових людей змушують Енн задуматися про інші способи виходу з ситуації, що склалася.

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.


3. Ніхто (2021)

Тихий та спокійний сім'янин, на ім'я Хетч, здається зовсім звичайним. Йому за 50 років, він хороший сусід та має хорошу репутацію. Одного разу, в його оселю вламуються грабіжники, лякаючи його родину. Це спонукає Хетча, повернутись до життя, яке він всіма силами намагався забути.

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.


4. Мінамата (2020)

1970-ті роки. Юджин Сміт - у минулому знаменитий військовий фотограф, який знімав для відомого журналу Life - зараз знаходиться в депресії, намагається розрахуватися з боргами і зрозуміти, як жити далі. У підсумку він приймає пропозицію від студентки японського походження Айлін відправитися в японське село Мінамата, щоб задокументувати екологічну катастрофу і хворобу місцевих жителів, які були спровоковані викидами отруйних сполук з хімічного заводу, і тим самим надати цій проблемі світового розголосу.

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.


5. Суд над Чиказькою сімкою (2020)

Чикаго, 1968 рік. Демонстрація проти війни у В'єтнамі вилилася в сутички з поліцією. Сім учасників заворушень постають перед судом за звинуваченнями у змові проти американського уряду.

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.


6. Круелла (2021)

Лондон, 1970-ті. Естелла - молода дівчина, яка мріє стати професійним модельєром. Випадкове знайомство з баронесою фон Хельман повністю змінює її подальше життя і з часом відкриває в ній другу темну сторону особистості...

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.


7. Тихе місце 2 (2020)

Світ вже не буде такий, як раніше. Щасливих людей зараз немає, вони просто мають одну мету в житті - вижити. Навколо світ повний монстрів, які полюють на людей, а знаходять їх по звуку. Сімейство Еббот стали жертвами цього світу, вони змушені переховуватися та знаходити місця, де монстри їх не знайдуть. Раніше біля їхнього дому була піщана стежка, яка не давала почути звуки монстрам, але зараз ще більше небезпеки у зовнішньому світі, куди вони змушені вийти. Чого тільки не пережили ці люди, які пробували вижити.Одна половина людей переконаний що об'єднавшись можна вижити, опозиція говорить про те, чим менше собі подібних тим легше. Хто ж правий в цій ситуації?

Пропонуємо переглянути на нашому сайті.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий