Обличчя зі шрамом (1983)

Фільм «Обличчя зі шрамом» натхненний однойменною стрічкою тридцятих років, але дія дещо осучаснена і зіставлена з реальними історичними подіями.
Двоє друзів Тоні Монтана і Маноло «Менні» Рібера покинули Кубу, ставши емігрантами в США, сподіваючись досягти успіху на новому місці проживання. Кримінальне минуле не відпускає героїв, і їм не залишається нічого іншого, як іти второваною стежкою.
Тоні в злочинному світі відчуває себе цілком привітно. Він виконує особливі завдання наркоторговців, все ближче підбираючись до верхівки харчового ланцюга. У нього є своє бачення розвитку бізнесу, що призводить до розриву відносин з вчорашнім босом, жорстокої ворожнечі з ним же і подальшого відправлення у вільне плавання.
Здавалося б, життя вдалося: Тоні господар власної наркоімперії, він одружений на прекрасній жінці і купається в грошах ...
Все руйнується в одну мить: наркотична залежність Монтани посилюється, дружина покидає його, з'являються проблеми з законом, а кращий друг стає ворогом під гнітом обставин ...

Дивитись Обличчя зі шрамом (1983) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 217
eye Переглядів: 217
Відгуки до фільму Обличчя зі шрамом (1983) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий