Бетмен: Убивчий жарт (2016)

Працюючи в парі з Бетменом, Бетгьорл (Барбара Гордон) не зуміла зупинити небезпечного злочинця Періса Франца, племінника відомого в Готемі кримінального лорда Карлоса Франческо, але захоплений ними один з подільників негідника давав непогані шанси в найближчому майбутньому відшукати лиходія втікача.
Незабаром Бетгьорл починає отримувати дивні відеоповідомлення, в яких Франц відверто зізнається дівчині в любові, а також, немов граючись з нею, дає нашій героїні таємні підказки, які виведуть Барбару на нього, але вона в черговий раз зазнає поразки. Розуміючи, що такий розвиток подій ставить під загрозу безпеку його підопічної, яка почала робити необдумані і вкрай необачні вчинки, Бетмен усуває дівчину від справи. Обурена і вкрай ображена тим, що страж Готема надмірно піклується про неї, дівчина приймає рішення довести, що вона теж чогось варта і цілком здатна постояти за себе. Ось тільки, в черговий раз сліпо довіряючи натякам закоханого злочинця, наша героїня потрапляє в небезпечну ситуацію, і коли вона вже перебувала в безвихідному становищі, її рятує Бетмен, який вчасно прийшов на допомогу.
А в цей час, поки наші герої, з'ясовують стосунки між собою, намагаються зловити невловимого Франца, геніальний лиходій Джокер, розробивши підступний план втечі, збирається втілити в життя свій черговий божевільний план.

Дивитись Бетмен: Убивчий жарт (2016) безкоштовно в хорошій якості
Переглядів: 22
Переглядів: 22
Відгуки до фільму Бетмен: Убивчий жарт (2016) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий