Закінчення "Чорної вдови" Marvel залишило головне питання в думках фанатів, і Режисер "Чорної вдови" пояснює сюжетну діру у фіналі фільму ukrfilmy.com Team
Режисер "Чорної вдови" пояснює сюжетну діру у фіналі фільму

Закінчення "Чорної вдови" Marvel залишило головне питання в думках фанатів, і режисер Кейт Шортленд пояснює, що це було зроблено спеціально.

Режисер "Чорної вдови" Кейт Шортленд пояснює очевидну сюжетну діру в кінці фільму Marvel. У минулі вихідні відбувся довгоочікуваний реліз "Чорної вдови", першого фільму в 4-й фазі MCU. Скарлетт Йоханссон підходить для останньої пригоди в ролі Наташі Романової, яка повертає вбивцю, що став Месником, до свого коріння. Чорна вдова зустрічається з Натом на тлі подій "Перший месник: Протистояння" і бачить, як вона об'єднується зі своєю сім'єю російських шпигунів, щоб знищити гнітючу Червону кімнату, в якій вона вчилася в дитинстві.

Після кульмінаційної битви в Червоній кімнаті Наташа залишається стояти серед уламків колись плавучої фортеці, коли на місце події прибуває секретар Таддеус Росс (Вільям Херт). Оскільки Наташа все ще перебуває в бігах через ситуацію з угодами Соковії часів "Перший месник: Протистояння", можна припустити, що у Росса є всі наміри заарештувати її. Тим не менш, Чорна вдова відключається до того, як Росс дістанеться туди, і стрибає вперед на два тижні, коли блондинка Наташа відправляється возз'єднуватися зі своїми колишніми Месниками. Деякі задавалися питанням, чому "Чорна вдова" замовчувала втечу Наташі, і навіть визнали це дірою в сюжеті.За словами Шортленда, кінець Чорної вдови - це не діра в сюжеті, але і не призначена для заповнення. Виступаючи перед журналістами після виходу фільму, Шортленд пояснив, що рішення залишити взаємодію Наташі з Россом таємницею було "навмисним". Вона сказала: 

"Це було зроблено навмисно, тому що ми хотіли залишити питання про те, як вона піде, замість того, щоб дозволити аудиторії вимотатися ще однією бійкою."

"Ми хотіли залишити вас, хлопці, в захваті від питання про те, як вона використовувала свою винахідливість? Тому що вона це зробила. І, ймовірно, я б сказав, що вона виторгувала вихід з цієї ситуації. Але я не знаю".

У Наташі, безумовно, є навички, щоб виплутуватися з делікатних ситуацій, подібних до тієї, що була в кінці "Чорної вдови", так що насправді не дивно, що їй це вдалося. Крім того, оскільки шанувальники прекрасно знають, що вона в кінцевому підсумку приєднається до Стіва Роджерса (Кріс Еванс) та інших секретних Месників, в той момент не було б великої напруги, якби фільм показав її останній момент з Россом. Міркування Шортленда мають сенс, хоча можуть бути деякі фанати, яких не влаштовує відсутність рішення з цього питання.

Власне "Чорна вдова" закінчується тим, що Наташа йде на захід, але справжня остання сцена поміщена в кінці титрів, згідно з традицією Marvel. Це підтверджує, що сестрі Наташі Олені (Флоренс П'ю) належить зіграти велику роль в MCU, і це продовжиться пізніше в цьому році в серіалі Disney+ "Соколине око". У той час як глядачі побачать її більше, "Чорна вдова" - це кінець черги для Наташі Йоханссон. Як би не було сумно бачити, як вона йде, можливо, доречно, що в останній сцені, яку вона бачила, вона відправляється в нову пригоду після того, як знову використовувала свої навички, щоб уникнути захоплення. У цьому є якась таємничість, яка абсолютно ідеальна для такого захоплюючого персонажа, як Чорна вдова.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий