Компанія Netflix представила новий трейлер другого сезону серіалу "Відьмак", Прем'єра трейлера другого сезону серіалу "Відьмак" ukrfilmy.com Team
Прем'єра трейлера другого сезону серіалу "Відьмак"

Компанія Netflix представила новий трейлер другого сезону серіалу "Відьмак", заснованого на творах письменника Анджея Сапковського. У кліпі глядачі зустрічаються з принцесою Ціріллою (Фрейя Аллан) і Геральтом (Генрі Кавілл), що об'єдналися в самому кінці першого сезону.


Цірі запитує Відьмака, чи є вона його "долею", на що він відповідає, що вона "набагато більше", ніж це. Потім Геральт бере Цирі на зустріч зі своїми братами-відьмаками в Каер Морхен і починає вчити її ховатися і битися з монстрами. Хоча останнє він, схоже, робить з великим небажанням.


У той час як королі континенту: ельфи, люди і демони прагнуть до переваги, Відьмак повинен захистити дівчину від чогось набагато більш небезпечного: таємничої сили, яка зароджується всередині неї. Прем'єра другого сезону шоу відбудеться 17 грудня 2021 року, через два роки після виходу прем'єрного сезону. Нагадаємо, що "Відьмак" став одним з найпопулярніших серіалів Netflix. Варто, правда, відзначити, що рекордне досягнення було зафіксовано після зміни системи обліку переглядів.


Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий