Виконавець однієї з головних ролей в екранізації знаменитої відеоігри "Останній з Почалося виробництво серіалу "The Last of Us" ukrfilmy.com Team
Почалося виробництво серіалу "The Last of Us"

Виконавець однієї з головних ролей в екранізації знаменитої відеоігри "Останній з нас" Гебріел Луна оголосив у своєму акаунті в Instagram про початок виробництва серіалу HBO, яке проходить в Канаді. Актор опублікував фотографію зі своїми колегами Педро Паскалем і Ніко Паркер, а також режисером Кантеміром Балаговим і оператором Ксенією Середа. Фотографія супроводжується коментарем: "вже люблю цих хлопців".Нагадаємо, що Паскаль ("Мандалорець") грає Джоела Міллера, Паркер ("Дамбо") - його дочка Сару, а Луна ("Термінатор: темні долі") - його брата Томмі.


У серіалі пережили апокаліпсис Джоел і Еллі (Белла Ремсі) намагаються покинути карантинну зону, зустрічаючи на своєму шляху безжальних бандитів всіх мастей. Крім Паскаля, Ремсі, Луни і Паркер одну з провідних ролей виконає Мерл Дендрідж. Актриса зіграє лідера групи ополченців "цикади" Марлін, яку озвучувала у відеогрі.


У серіалі "Останній з нас", сценарій для якого написав Крейг Мазін ("Чорнобиль") у співавторстві з креативним директором і сценаристом оригінальної гри Нілом Дракманном, будуть показані події першої відеоігри. Балагов ("Дилда") зніме пілотний епізод.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий