Крок вперед 4: Революція (2012)

Ви любите дивитися кіно, де є і романтика і протистояння?
Тоді вам неодмінно сподобається музичний фільм «Крок вперед 4». Красива кінострічка була знята режисером Скоттом Спіром. Вийшов фільм в прокат ще в 12-му році, проте до цього дня займає високу планку популярності. Сьогодні його можна дивитися безкоштовно і насолодитися переглядом в домашній обстановці, в колі сім'ї.
Дії відбуваються в Маямі, куди приїхала починаюча танцівниця Емілі. Тут вона має намір розвивати свій творчий хист, але ... Знайомиться з Шоном. Цей молодий чоловік є власником танцювальної групи. Між ними промайнула іскорка, яка готова розпалити величезне полум'я. Але Емілі дочка відомого бізнесмена, який має намір розселити район, де живе Шон. Група Шона, яка називається МОВ, організовує флешмоби. Команда має намір виграти великий грошовий приз, щоб протистояти незаконним діям компанії батька Емілі. Однак дівчина вирішила приєднатися до танцюристів і, ризикуючи, протестувати з учасниками флешмобу, показуючи боротьбу мовою танців.
Чи варто дивитися фільм сім'єю? Так, якщо ви батько підростаючої дитини, то вам просто необхідно подивитися цей чудовий фільм. Адже в нашому житті досить часто пріоритетом у дорослих є гроші. Цей фільм показує, що в житті є й інші важливі цінності. Не все повинно мірятися грошима. Кожен знає, що неможливо за гроші купити дружбу, любов і вміння танцювати. Прекрасна постановка фільму, впродовж майже двох годин захопить вас так, що бажання відриватися на якісь дрібниці просто не буде. Спецефекти, танці, музика все на вищому рівні!

Дивитись Крок вперед 4: Революція (2012) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 26
eye Переглядів: 26
Відгуки до фільму Крок вперед 4: Революція (2012) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий