Еволюція Борна / Спадок Борна (2012)

"Спадок Борна" продовжує ряд серій про спецагента Борна, про якого розповідається у фільмі "Ідентифікація Борна", після цього в "Перевазі Борна", а через три роки в бойовику "Ультиматум Борна".

Універсальні можливості головного героя безмежні, заради своєї доблесної країни він вживає всі необхідні заходи. Великий актор Джеремі Реннер, який цього разу виконує роль Джейсона Борна, є лише вершиною величезного айсберга. Він учасник секретної програми і абсолютно не уявляє, хто ще бере участь в ній. А тим часом, ФБР ретельно веде за ним спостереження. Борн зарекомендував себе як найдосвідченішого і цінного співробітника і агента. У нього навіть змінені дві хромосоми. Однак, навіть в ідеальній зброї відбуваються збої. Протягом всього бойовика суперагент дурить і розігрує всіх інших секретних агентів і співробітників, яким до нього ще дуже далеко. Як і у всіх попередніх серіях фільму, все це вигадано дуже цікаво і винахідливо, тому спостерігати за тим, що відбувається в бойовику про Джейсона Борна досить цікаво.

У грі, як і до цього, присутні кілька фігур, головною з яких є Джейсон Борн, а інша фігура - Аарау Крос, теж досконалий агент, справжнє ім'я якого за сценарієм фільму Гідсон Кеннет. Ім'я Аарон було отримано після пройденої спецпідготовки в спеціальному проекті, причому дуже успішно! Сам проект називається "Аутка" і служить Бранч проекту "Тредстоун". Тепер польовим агентом став він. Але управління приймає рішення знищити проект і йому треба придумати, як будь-якою ціною втекти звідти, оскільки за ним женеться професійний суперагент і кілер Бєер.

Серія найцікавіших захоплюючих фільмів про спецагента Джейсона Борна набрала один мільярд доларів у світовому кінопрокаті, тому і "Еволюція Борна" збере цілком ймовірно чимало .

Дивитись Еволюція Борна / Спадок Борна (2012) безкоштовно в хорошій якості
Переглядів: 25
Переглядів: 25
Відгуки до фільму Еволюція Борна / Спадок Борна (2012) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий