Вулиця страху. Частина 3: 1666 завершує історію трилогії жахів задовільним висновком, в Вулиця страху. Частина 3: 1666 - Трилогія жахів Netflix закінчується на високій ноті ukrfilmy.com Team
Вулиця страху. Частина 3: 1666 - Трилогія жахів Netflix закінчується на високій ноті

Вулиця страху. Частина 3: 1666 завершує історію трилогії жахів задовільним висновком, в якому, нарешті, менше поваги і більше власного оригінального слешера.


Після дебюту Вулиця страху. Частина перша: 1994 і Вулиця страху. Частина друга: 1978, подія трилогії жахів Netflix триває з Вулиця страху. Частина 3: 1666, повертаючи глядачів до витоків прокляття Сари Фієр на Шейдісайді і Саннівейлі. Всі три фільми трилогії, засновані на романах Р.Л. Стейна "вулиця страху", серії з більш зрілими темами та історіями, ніж книги автора "Мурашки по шкірі", зняті режисером Лі Джаніак ("медовий місяць", "Крик: телесеріал"). Для частини 3: 1666 Яняк написав сценарій у співавторстві з частим співавтором Філом Граціадеєм і Кейт Трефрі ("дивні речі"). Вулиця страху. Частина 3: 1666 завершує історію трилогії жахів задовільним висновком, в якому, нарешті, менше поваги і більше власного оригінального слешера.Вулиця страху. Частина 3: 1666 починається відразу після подій 1978 року, коли Діна (Кіана Мадейра) возз'єднала руку Сари Фієр з іншою частиною її тіла. Роблячи таким чином, Діна дізнається, що насправді сталося з Сарою Фаєр і як її стали вважати відьмою, що прокляла Шейдісайд. Діна дізнається про те, як початкове поселення Юніон було зруйновано блайтом, і городяни зосередилися на тому, щоб звинуватити в цьому Сару, звинувативши її в укладанні угоди з дияволом. Однак правда далека від тієї історії, яку Діна чула в дитинстві, і вона дізнається справжнє джерело зла, яке переслідує Шейдісайд. Озброївшись своїми новознайденими знаннями, Діна відправляється рятувати свою подругу Сем (Олівія Скотт Уелч) за допомогою свого брата Джоша (Бенджамін Флорес-молодший) і Крістіни Берман (Джилліан Джейкобс).


На відміну від 1994 і 1978 років, які були стилізовані під фільми-слешери, які були популярні в ті десятиліття, коли вони були зняті, Вулиця страху. Частина 3: 1666, здається, що трилогія вперше по - справжньому поєднує в собі повагу з власною унікальною перспективою. Це іронічно, враховуючи, що він буквально розділений навпіл, причому дія першої частини фільму відбувається в 1666 році, а друга повертається в 1994 рік. Хоча існують певні пробні камені жахів, частина 3, ймовірно, взята з (найбільш очевидною є "відьма" 2015 року), її суміш тропів жахів різних епох надає фінальній частині "вулиці страху" більш свіжий і оригінальний поворот у жанрі. Це не означає, що частина 3 "вулиці страху" повністю відрізняється від решти серії, оскільки вона все ще включає в себе всі штрихи, які Джаніак приніс у серію, щоб зробити її власною, але це кульмінація всього, що було раніше, - і це сильніше для неї.


Частина 1: 1994 і Частина 2: 1978 були поверхневим відтворенням фільмів жахів їх епох, запозичивши музику і умовності з слешерів 70-х і 90-х років. Потім вони були об'єднані з сучасною чутливістю, яка не зовсім спрацювала, в основному тому, що лиходій був таємничою відьмою зі звичайними персонажами-бугименами для її поплічників. Тільки після того, як вийшла Вулиця страху. Частина 3: 1666, і справжні теми трилогії встають на свої місця - те, як чоловіки переслідували жінок, а багаті наступали на бідних, щоб продовжувати ставати багатшими , - що надає третьому фільму більш сильну наскрізну лінію. Ці теми в поєднанні з музикою 90-х років (коли історія повертається в ту епоху) і деякою забавною моторошністю в обидва періоди часу роблять Вулиця страху. Частина 3: 1666 цікавою.Як і в попередніх фільмах трилогії, акторський склад Вулиця страху. Частина 3: 1666, досить солідний, і забавно бачити, як актори з обох попередніх фільмів об'єднуються, щоб зіграти персонажів союзного поселення, навіть якщо іноді може бути незрозуміло, хто з більш другорядних персонажів повернувся, тому що їх зовнішність настільки відрізняється. Але об'єднання всіх молодих акторів, включаючи Седі Сінк та Емілі Радд з 1978 року, а також Джулію Рівальд і Фреда Хечінгера з 1994 року, допомагає фільму відчути себе завершенням, яке шанує попередні частини. Тим не менш, Мадейра і Уелч є провідними цієї трилогії і цього фільму, і вони добре справляються зі своїми ролями.


В цілому, Вулиця страху. Частина 3: 1666, може бути, найсильніша і найсвіжіша оригінальна частина трилогії, але вона як і раніше повністю залежить від усього, що було створено двома попередніми фільмами. Таким чином, не рекомендується дивитися будь-які фільми окремо, а разом як одну серію. Зі свого боку, 1666 рік пропонує задовільне завершення історії про Шейдісайд і прокляття Сари Фаєр, навіть якщо все ще здається, що трилогія ніколи не виправдовувала свого потенціалу. Можливо, це могло б принести користь від меншої поваги і більш щирих страхів, але трилогія в цілому створює досить кумедний досвід жахів. Тому ті, хто дивився перші дві частини, напевно захочуть ознайомитися з заключною главою, в той час як ті, кого не заінтригувала передумова серіалу, можуть пропустити її. Вулиця страху. Частина 3: 1666, і трилогія "вулиця страху" в цілому - прекрасна і досить весела розвага жахів.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий