Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014)

Фантастична картина «Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1»знята відомим американським кінорежисером Френсісом Лоуренсом за романом Сьюзен Коллінз. Картина є третім фільмом із серії, і продовжує розповідати про неймовірні пригоди дівчини на ім'я Катнісс Евердін.
Незважаючи на те, що головна героїня Катнісс дуже молода, вона вже встигла пережити безліч суворих випробувань. Спочатку дівчина вийшла переможницею з арени щорічних «Голодних ігор», а потім їй з великими труднощами, але все ж таки вдалося здобути перемогу і в 75-х ювілейних «Голодних іграх». Після того як це сталося ідеальна система правління Капітолію дала збій.
Катнісс виявляється в Тринадцятому Дистрикті, в тому самому, жителі якого колись повстали проти тиранічного правління Капітолію. Всім сказали, що цей дистрикт був зруйнований, але як виявилося все далеко не так.
Уряд Капітолію усіма силами намагається вселити іншим Дистриктам, що все добре, однак люди втомилися від злиднів і голоду. Вони готові повстати, адже через довгі роки у них, нарешті, з'явилася надія в особі Катнісс Евердін, яка довела, що Капітолій не такий вже і сильний, яким він намагається себе показати .

Дивитись Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 77
eye Переглядів: 77
Відгуки до фільму Голоднi iгри: Переспiвниця. Частина 1 (2014) 0
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив