Фільми українською без реклами

Біографічні

Відомі особистості завжди залишались одними із найцікавіших та найбільш обговорюваних осіб. Їхні життя та окремі його фрагменти — це грунт, який беруть за основу усі біографічні фільми, дивитись які справді захопливо та цікаво. Адже долі стількох талановитих людей досі мають ажіотаж у суспільстві. Усіх цікавить як гурт Queen досяг успіху та став культовим в історії музики. Всі хочуть знати деталі життя легендарного Фреді Мерк'юрі — вокаліста, чий голос впізнають із тисячі.
Або відомого французького кінематографіста Жоржа Мельєс, у стрічці якого він сам виступає головним героєм. Цей фільм-біографія, озвучений українською, у художній формі розповідає про дитинство видатного режисера та його становлення як творчої особистості.
Так само із кіно подібного жанру можна дізнатись цікаві деталі життя відомого художника Герхарда Ріхтера, образ якого втілено у фільмі під назвою “Робота без авторства”. Головний герой Курт Барнерт — талановитий юнак якому вдається втекти з окупованої частини Німеччини та стати студентом академії мистецтв. Однак подальша його доля вже мала відбиток дитинства, проведеного під жорстоким наглядом партії.
Долі цих людей можна сприймати по різному. Можна знати їхню історію, або ні, однак фільми-біографії варто дивитись принаймні заради насиченого та цікавого сюжету. Кіно цього жанру допоможе не лише дізнатись більше про відому особистість, життя якої цікавить, але і гарно провести час та розслабитись.
Історії росту відомих людей надихають та вселяють впевненість у власних силах. Адже всесвітньовідомий Пеле не одразу став затребуваним футболістом. Так само, кожен йшов своїм власним шляхом перемог та поразок, і подекуди поразок було все-таки більше. Не зважаючи ні на що, ці люди змогли досягти успіху, і показати світу, на що здатна віра в мрію та вперта робота над собою.

Розгорнути ▼