Фільми українською без реклами

Фентезі

Кращі фільми в жанрі фентезі заворожують своєю красою та незвичайним сюжетом. Цей жанр має доволі яскраву специфіку, яка не усім припадає до смаку. Однак, любителі жанру знайдуть на цій сторінці фільми, які неодмінно знайдуть шлях до серця глядача.
Ці стрічки ви могли бачити у списках на зразок “Фентезі фільми Топ”.
Одна із жанрових особливостей фентезі полягає у використанні елементів міфології або казки, які можуть не лише не відповідати науковому уявленню про світ та його закони, але і цілком переписувати його.
На нашому сайті ви знайдете гарні фільми фентезі, які внесуть у звичну реальність трохи магії та дива. Ці фільми справді можуть похизуватись не лише цікавим сюжетом, але і візуальною складовою, яка відіграє важливу роль у композиції стрічки. Саме завдяки суміші сюжету, яскравих костюмів, гри акторів та роботи над декораціями та графікою фільми жанру дають відчуття повного занурення в історію.
Серед найпопулярніших можна назвати: “Гобіт: Несподівана подорож” та інші фільми, що стосуються світу Джона Р. Р. Толкіна, фільми саги про Гаррі Поттера, “Варкрафт” та безліч інших.
Фентезі фільми допоможуть відірватися від буденності, давши при цьому поживу для фантазії. Крім того, фільми цього жанру допоможуть познайомитись із міфологією та культурою інших країн. Адже часто саме на основі цих елементів створюються найкращі фільми із неповторними героями та сюжетами, які варті перегляду.
Підбірка систематично поповнюється новими стрічками, і тими, які вже встигли завоювати любов глядачів та визнання поціновувачів жанру.

Розгорнути ▼