Фільми українською без реклами

Жахів

Мурашки по шкірі, бажання перевірити чи міцно замкнені двері й адреналін, який повільно наповнює тіло разом із тим, як розвивається сюжет — усе це про фільми жахів.
Здавалося б, усі сюжети вже давно нам знайомі. Що ж такого може статись із героями, чого не було на екрані раніше? Попри це, новинки цього жанру з’являються чи не щороку. Байдуже — це римейк стрічки, популярної раніше, цілком новий сюжет, або навіть довгоочікувана прем’єра, в основі якої лежать події книги. У будь-якому випадку, дивитись фільми жахів не припиняють. Не дивно, адже основою такого кіно завжди залишається невідомість — хто ховається у темряві? що станеться із героями, які вирішують боротись із жахливим монстром? хто вийде неушкодженим, а від кого можна очікувати навіть ножа у спину?
Саме найкращі фільми жахів викликають подібні питання та не дозволяють відірватись від екрана.
Ще одна хитрість, яка змушує багатьох незмигно стежити за подіями — усі ті істоти, які випробовують головних героїв на міцність.
Як поводилися б ви опинившись у світі, який захопили інопланетні монстри, що вбивають кожного, хто видасть хоча б звук? Звичайно, у такому випадку найкраще діяти як герої хорору “Тихе місце”, — але чи вдасться не видати жодного звуку за усе життя?
Що можна вдіяти, опинившись на невідомій планеті, єдиний володар якої — істота, що не знає жалю? Мабуть, ви б спробували шукати всякої можливої допомоги. Але чи можна довіряти єдиному, кого монстр не чіпає? Відповідь на це питання належить знайти героям фільму “Чужий: Заповіт”.
Що можна вдіяти на місці головної героїні фільму “Глибинне зло”? Зникає її найрідніша людина, і хоч це триває не довго, але після цього людина стає геть іншою. Здається, того, кого знає і любить головна героїня, підмінили…
Мабуть, подібні фільми не потребують особливої реклами та детальних описів, адже вони чудово підходять для тих, хто любить полоскотати свої нерви та змусити кров холонути від жаху.

Розгорнути ▼