Фільми українською без реклами

Трилери

Хочеться гострих відчуттів? Трилер — це саме той жанр фільмів, який змусить затримати дихання. Кількість цих фільмів за останні роки значно зросла, і перелік кіноновинок поповнився чималою кількістю захоплюючих трилерів. Серед персонажів, які оживають на екрані — і монстри із глибин пекла, і ляльки які раптом оживають, і підступні маніяки… Однак, часто це зовсім зайве, адже люди та обставини також уміють створити атмосферу справжнього трилера. Опинитись у такій компанії не лише моторошно, але і небезпечно. Головним героям не позаздриш…
Саме тому захоплюючі трилери, очолюють топ списків, а дивитись їх однаково цікаво і моторошно. Ці фільми гарантують заряд адреналіну. Звичайно, все це залежить і від сюжету та героїв фільму. Найчастіше головним героям доводиться стикатись із чимось дивним та незвіданим, діяти у жорстких обставинах, коли по одну сторону — небезпека, а по іншу — життя головного героя або тих, хто йому важливий.
На нашому сайті ви знайдете трилери з високим рейтингом, чимало із яких уже заслужили любов глядачів та зібрали сотні захоплених відгуків. У цій підбірці є фільми-номінанти премії “Оскар” (“Міст шпигунів”, “Капітан Філліпс”, “Американський снайпер”), зняті на основі реальних подій (“Легенда Г’ю Гласса”, “Еверест”, “У центрі уваги”), так і просто фільми із цікавим сюжетом, як-от “Острів проклятих” або “Ліки від щастя”.
Обрати фільм для перегляду можна не лише по жанру, але і користуючись підбірками, для яких ми відібрали стрічки на будь-який смак.

Розгорнути ▼