Фільми українською без реклами

Військові

На жаль, світова історія може дати режисерам та сценаристам чимало ідей, які втілюються на екрані у воєнні фільми дивитись які можна на нашому сайті.
Велика німецько-радянська, світова війна, збройні конфлікти в Афганістані, події Перл-Харбор чи фашистські напади та знущання — цей список можна доповнювати знову і знову. Кіно, що висвітлює такі події нагадує про речі, свідком яких краще ніколи не бути, проте важливо пам’ятати.
Військові події завжди залишають глибокі шрами у пам’яті цілих країн та континентів. Події, які висвітлюють військові фільми, забирають сотні життів та калічать долі. Навіть ті, хто знає як вижити у пеклі битви, повертаються додому пораненими. Адже війна ранить не лише тіло, а й душу. І так само, як болять старі шрами — болять події, які важко викреслити зі свідомості й знову звикнути до мирного спокійного життя.
Однак, дивитись фільми про війну потрібно хоча б для того, аби не забувати, на які жертви йдуть люди заради захисту рідних та своєї країни. Однією із таких є стрічка “Незламна”, у якій висвітлено військові роки життя української снайперки Людмили Павличенко. Ще одним фільмом про сильну жінку називають “Приватну війну”, події якої знайомлять глядача із Мері Колвін. Журналістка працювала у найгарячіших точках планети, висвітлюючи військові події.
Важко також оминути увагою фільм “Темні часи” у центрі якого відомий політик Вінстон Черчилль. Він прийшов до влади у непростий час на початку Другої Світової війни. Але саме його призначення врятувало США від влади Гітлера. Не зважаючи на те, що напад Німеччини був несподіванкою для всього світу, прем’єр-міністр Черчилль вважав капітуляцію неможливою. натомість він зробив усе аби країна вистояла у війні і зайняла переможні позиції.
Приклад такої мудрості та самопожертви залишається тим, чим варто захоплюватись. Адже не так просто вистояти проти обставин, які не залежать від тебе, однак можна зробити все аби змінити те, що ще можна виправити.

Розгорнути ▼