Фільми голлівуду

Фільми Голівуду — одні зі кращих у світовому кінематографі. Дивитись їх — означає знайомитись із легендарними акторами, спостерігати результати праці культових сценаристів та кінорежисерів, а також молодих талантів, роботи яких дивують світ.
Голівуд не дарма називають одним із центрів кіно. А знаменитий напис з'являється чи не у кожному популярному голівудському фільмі, дія якого відбувається у Лос-Анджелесі. Не дивно, що Голівуд вже давно вважається окремим районом міста. У його межах розміщено одну із найвідоміших кіностудій — Парамаунт.
Голівуд називають фабрикою мрій та снів, однак це не лише місце, де твориться магія кіно. Це справжній вівтар великого мистецтва кіно. Тут розміщена Алея Слави, яка нагадує світу про всіх хто зробив великий вклад у кіноіндустрію. Понад дві з половиною тисячі зірок встеляють Алею Слави. І ця цифра, звісно ж, не повна.
В межах Голівуду було знято такі популярні фільми як “Месники”, які подарували життя однойменним коміксам та завоювали серця фанатів по усьому світу. Сага про хлопчика, що вижив, Гаррі Поттера також була знята спільними зусиллями великих кінокомпаній.
Саме кінематограф Голівуду подарував світу комедії Макса Ліндера, Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, і братів Маркс, а також мелодрами за участю Рудольфо Валентіно та вестерни Джона Форда.
Ці люди заклали основу світового кіно і зробили вагомий вклад у становлення багатьох сучасних акторів та режисерів. Їхня творчість викликає захват, змушує стежити за новинками кіно та вболівати за улюблених акторів не лише на екрані, але й у житті.
Тому вплив голівудського кіно важко недооцінювати. Це один із центрів культурного та світського життя, який своєю діяльністю забезпечує постійні внески у благодійні фонди та привертає загальну увагу до глобальних проблем.

Розгорнути ▼