Фільми DC Comics

Фільми DC знайомі усім фанатам коміксів та фільмів про супергероїв. Кінокомпанія працює над випуском нових фільмів, кожен із яких розповідає історію героїв коміксів. Серед них є улюблені всіма Супермен, Бетмен та Диво-жінка. Серед фільмів кіностудії є стрічки, що пов’язані між собою та доповнюють цілісний всесвіт. Так само, студія DC знала самостійні історії, персонажі яких не зустрічаються між собою. Серед них “Костянтин: Повелитель темряви”, “Жінка-кішка” та інші.
На цій сторінці ви знайдете всі фільми від DC, які завоювали прихильність глядачів та по-новому розкрили історію персонажів коміксів.
Історія кіновсесвіту DC почалась із відомого фільму “Людина зі сталі”, який став справжньою сенсацією та привернув увагу як фанатів, так і кіноманів. “Людина зі сталі” стала справжнім проривом в історії кіностудії. Незабаром фільми компанії DC доповнили “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”, знаменитий “Загін самогубців” та “Ліга справедливості”. Саме ці фільми стали першими в історії кіновсесвіту DC.
Незабаром фанатів коміксів та фільмів DC очікують новинки, в центрі сюжету яких — герої минулих фільмів, які ще не мали власних фільмів. Один із таких - “Хижі пташки (Та фантастична Харлі Квін)”. Фільм вже зібрав позитивні відгуки кінокритиків та глядачів, а прем’єра стрічки дала зрозуміти, що персонаж коханої Джокера так само цікавий глядачам, як і знаменитий злодій.
Отже, не зважаючи на невелику кількість фільмів, знятих в рамках кіновсесвіту DC, серед них все-таки знайдеться чимало вартих перегляду фільмів. До того ж, це не залежить від того чи стежите ви за розкриттям світу коміксів на екрані, чи хочете провести вечір за переглядом хорошого кіно про супергероїв.

Розгорнути ▼