Фільми про футбол

Величезні стадіони, галасливі вболівальники, прапори, шарфи та уся можлива символіка команд — ось атмосфера, в якій опиняєшся, щойно починаєш дивитись фільм про футбол. Прагнення перемоги у такому кіно найчастіше стає лише причиною, заради якої герої долають усі можливі перешкоди. Це не дивно, адже футбол — гра, що затягує і змушує якщо вже не грати, то принаймні незмигно стежити за напруженою боротьбою команд. При цьому, зовсім не важливо, відбувається це на стадіоні повному вболівальників, чи посеред поля, де за ворота править похиле дерево.
Фільми про футбол розповідають про спорт, який став не просто популярним — він вивів на новий рівень командні змагання і створив цілу культуру, послідовники якої можуть заробити чималі гроші поставивши на потрібну команду. А ті, хто виходять на поле щоб захистити честь своєї команди, вже давно здобули популярність не лише у світі спорту, а й за його межами. Про історії їхнього успіху пишуть книги, знімають цікаві фільми, які неодмінно опиняються в категорії “про футбол” і саме на них рівняються усі хлопчаки, які мріють колись так само грати на величезному стадіоні під захоплені вигуки тисяч фанатів.
Звичайно, за великою популярністю та гонорарами зірок футболу ховаються постійні виснажливі тренування, конфлікти й, найчастіше — нелегкий шлях до успіху.
Прикладом одного із фільмів про справжню зірку професійного футболу є стрічка “Пеле: народження легенди”. Цей фільм розповість історію відомого в усьому світі гравця, який народився у маленькому містечку Бразилії у бідній сім’ї. Рідні не мали достатньо коштів щоб дати сину дорогу освіту або що, проте вони завжди вірили в сина і це стало одним із ключових факторів впливу на майбутню легенду.
Цей, та інші фільми будуть цікавими не лише впертим любителям спорту, а й тим хто любить натхненні історії про силу волі та прагнення успіху.

Розгорнути ▼