Фільми українською без реклами

2019

Новинки фільмів 2019 року вражають різноманітністю жанрів. Тут знайдуться фільми на будь-який смак. Рік виявився продуктивним для популярних та улюблених багатьма, акторів. Так, на великих екранах з’явились новинки із британським актором Бенедиктом Камбербетчем, зіркою серії фільмів “Дивергент”, “Інсургент” та “Аллегіант” Тео Джеймсом та відомим актором Бредом Пітом.
Дивитись новинки фільмів 2019 буде цікаво ще й тому, що цього року світ побачили прекрасні драматичні фільми, один із яких знято за книгою популярної зарубіжної письменниці Анни Тодд. Фільм “Після” розповідає історію скромної дівчини, життя якої змінилось після зустрічі із місцевим гульвісою Хардіном. Назва фільму ілюструє чималий вплив, який справило нещасливе кохання на дівчину.
Інша новинка розповідає про долю безнадійно закоханих Стелли та Уілла. яким через небезпечну хворобу не можна наближатись одне до одного ближче аніж на метр.
Новинки фільмів 2019 про любов розповідають прекрасні історії та просто нагадують яким чудовим може бути кохання.
Чимало вартих уваги картин вийшло на екрані й у жанрі військових та історичних фільмів. Серед них художня оповідь про вчених, які першими підкорили небо на повітряній кулі. “Аеронавти” - це кіно про відважних людей, які власними силами зробили величезний вклад у науку.
Не можна оминути увагою й фільм “Мідвей”, який освітлює події однієї із найбільших морських битв Другої Світової.
Серед інших вартих уваги фільмів, що стосуються цілком або частково засновані на реальних подіях, можна виділити стрічку “Кролик Джоджо”, “Офіцер і Шпигун”, “Тоґо”, “Брекзит” тощо.
Вимикайте звук та заварюйте чай — настав час новинок кіно!

Розгорнути ▼